Goodyear предоставит шины для Land Rover Defender
Посмотреть все Новости

Goodyear предоставит шины для Land Rover Defender

Позашляховик Defender, який щойно з'явився у лінійці Land Rover, отримає для первинної комплектації шини бренду Goodyear. Про це офіційно повідомили представники шиновиробника. Як стало відомо, залежно від конкретних потреб у заводській збірці будуть використовувати одну з двох моделей покришок - Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure або Goodyear Wrangler DuraTrac.

Вибір Goodyear для нового Land Rover

Нещодавно офіційні представники Goodyear повідомили, що бренд у заводській комплектації забезпечить шинами нову позашляхову модель Land Rover Defender. Дві різні моделі та декілька розмірів передбачено з урахуванням властивостей і характеристик цієї новинки.

Перша модель, яку надає виробник у розмірах 18, 19 і 20 дюймів - Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure. Ці покришки розроблені з метою об'єднати найвищу продуктивність, безпечний рух на бездоріжжі і максимальний комфорт. Акцент робиться і на високій стійкості до зносу, а також міцності каркасу та гумового складу.

Друга запропонована Goodyear позашляхова модель - Wrangler DuraTrac. Доступна вона у тих самих розмірах. Її основне завдання - дати максимально високе зчеплення в умовах брудної і засніженої дороги.

Властивості шин та їх експлуатаційні характеристики

Шини для комплектації нового позашляховика були обрані не випадково. Саме вони, на думку виробників, максимально точно відповідають вимогам водіїв і адаптовані  до можливостей потужних позашляховиків рівня Land Rover Defender.

Всесезонні шини Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure відрізняються такими властивостями конструкції і протектора:

  •  симетричний ненаправлений дизайн протектора виконує кілька важливих цілей. Наявність відкритих плечових блоків призначена для очищення протектора від снігу та бруду. Ця ж властивість підвищує тягові показники в умовах бездоріжжя;
  •  м'які виступи на покришках дозволяють поліпшити зчеплення з м'якою дорожньою поверхнею;
  •  використання гострих кромок протектора необхідно для збереження зчеплення і балансу на мокрій або слизькій дорозі;
  •  найважливіша перевага моделі - висока міцність її конструкції. Для цього у її виготовленні застосовується сталева стрічка підвищеної міцності, також два шари спеціального араміду - вони надають міцність внутрішній конструкції. Підвищення жорсткості завдяки використанню арамідного шару позитивно позначається і на зчепних характеристиках: більш жорсткі покришки краще тримають дорогу в дощ, бруд, сніг або на льоду;
  •  посилена міцність поверхневої частини шин. Застосування технології Durawall дає велику стійкість до будь-яких пошкоджень у бічних частинах покришок , що особливо важливо при пересуванні на бездоріжжі.

Goodyear Wrangler DuraTrac - інша універсальна всесезонна модель. Шини розраховані в першу чергу на подолання засніженої і брудної дороги, ефективні на піску і легко пересуваються на асфальті. Вони забезпечують безпеку, тягу і стійкість на бездоріжжі, не жертвуючи комфортом. Завдяки в міру агресивному малюнку Wrangler DuraTrac за своїм класом знаходиться між AT і MT. Для Land Rover Defender ця модель також буде доступна в розмірах від 18 до 20 дюймів.

19 августа 2020 г.