Отзывы
Олена
  • Currently 3/5 Stars
Замовила шини літні Goodyear sport, нарікань немає, дуже комфортно їхати на машині. Рекоменую
Дмитро
  • Currently 3/5 Stars
Замовив дані шини! Ціна якість відповідає 100% Дуже приємні менеджери які надають повністю правдиву інформацію і компетентні в своїй справі! Замовляю вже 3 раз в Інфошині дуже задоволений ! Дуже приємно здтвувала безкоштовна доставка! Дякую!
Віталій
  • Currently 3/5 Stars
Замовив резину 4xNokian Hakka Green 3 205/55 R16 94H XL в Тернопіль Києва 25 квітня , 28 вже забрав на нові почті. Резина 22 року виробник Фінляндія. Все як написано на сайті в як сказав менеджер. На вигляд класна , ще не встиг поставити . Потім допишу . Магазин рекомендую і дякую за швидку доставку. Слава Україні.
Михайло
  • Currently 3/5 Stars
Обслуговування на вищому рівні, завжди на звязку, швидко працюють)!
Татьяна
  • Currently 3/5 Stars
Хочу подякувати компанії за її бездоганну роботу і людям,які працюють в ній. Не зважаючи на становище, в якому ми всі знаходимось, співробітники працюють також сумлінно як і в мирний час, навіть у вихідні дні тримають зв'язок з клієнтами. Не перший раз роблю замовлення. Замовлення отримала новою поштою. Замовила гуму в вихідний день у суботу і у вівторок вже отримала товар і поміняла гуму. Проїхала не багато, але гумою задоволена. Особливо вдячна за оперативність виконаного замовлення. І не зважаючи на те, за зараз компанія працює з оплатою 100 відсотків, коли впевнений у компанії, ці умови не перечать замовникам. Репутація і чесна праця працює завжди. Процвітання! Дякую дуже! Слава Україні!
Золтан
  • Currently 3/5 Stars
Відразу звязались,швидко відправили,дякую колективу Infoshina
Андрей
  • Currently 3/5 Stars
Хорошая резина!!
Эдуард
  • Currently 3/5 Stars
Спасибо за колёсики очень быстро и оперативно доставили не смотря не на что ,не первый раз заказываю обслуживание на высшем уровне,молодцы.вы лучшие.
Александр
  • Currently 3/5 Stars
все менеджеры отлично работают,и даже в такое сложное для всех время,помогли разрешить сложную ситуацию.Будем сотрудничать еще.
Віталій
  • Currently 3/5 Stars
Хочу подякувати колективу даного магазину.Кваліфіковані досвідчені та прості у спілкуванні люди.Купую вже другий комплект гуми,перша- Bridgestone blizak dmv3.резина супер,літо- continental premium contact 6.ще чекає свого часу.Пробував замовляти у інших - якось все було мутно - то не знають хто виробник, то який рік, і в результаті набагато дорожче.Тому раджу незадумуватись ,та не тратити свого часу і звертатися до професіоналів.Тут завжди можна отримати пораду та хорошу знижку!!! Дякую 😉!!!Рекомендую!!!