Шинний калькулятор онлайн для легкових автомобілів, позашляховиків і вантажівок

Типорозмір є чи не головним параметром автомобільної гуми, так як ілюструє її фізичні габарити. При підборі нового комплекту шин варто почати саме з визначення оптимальних розмірностей. Візуальний шинний калькулятор на сайті Інфошина наочно демонструє специфіку конструкції покришок з різними габаритами.

Кожен автовиробник надає споживачам дані про те, які шини краще всього зможуть розкрити потенціал транспортного засобу. Список рекомендованих типорозмірів наведено в керівництві по експлуатації, він включає такі параметри як ширину і висоту профілю, а також діаметр посадкового отвору.

Нерідко у власників самих різних транспортних засобів з'являється необхідність швидко підібрати покришки, але потрібного розміру немає в наявності. В такому випадку, варто уважно поставитися до підбору гуми і задіяти шинний калькулятор. Допускається використання покришок, габарити яких незначно відхиляються від рекомендованих, проте їх характеристики будуть відрізнятися і це вплине на поведінку автомобіля (зміниться швидкість реакції на команди керма, маневреність, керованість, динамічність)

Візуальний шинний калькулятор: як підібрати покришки по автомобілю або типорозміру

Фахівці нашого інтернет-магазину подбали про те, щоб ви змогли якнайшвидше знайти ідеальну гуму для вашого транспортного засобу. Перейти на сторінку шинного калькулятора дуже легко, відповідна кнопка знаходиться на кожній сторінці з моделями гуми безпосередньо під назвою шини. Якщо ви зайшли на сайт з головної сторінки, просто натисніть на кнопку "Підібрати" і потім клацніть на «Шинний калькулятор» під словом «Шини».

У вас є відмінна можливість підшукати покришки по марці автомобіля: досить вказати виробника вашого транспортного засобу, його модель, рік випуску і модифікацію. Система автоматично відсортує всі доступні моделі і покаже покришки з оптимальними габаритами.

Якщо ж ви бажаєте отримати шини з конкретними параметрами, скористайтеся всіма іншими можливостями шинного калькулятора. Графічне зображення двох покришок допоможе вам візуально побачити відмінності між двома моделями.

Найзручніше користуватися цією функцією наступним чином:

Візуальний шинний калькулятор містить також таблиці з розгорнутою порівняльною характеристикою кожного типорозміру, рекомендаціями і прогнозами експертів відносно їх поведінки на дорозі.

Зверніть увагу, що при ручному введенні параметрів існує ймовірність, що система покаже неіснуючі типорозміри. Просимо вас поставитись з розумінням до цієї особливості програми. Це застереження актуальне і для таблиці рекомендованих розмірів. Вона містить безліч моделей, з габаритами, які відрізняються від заданих з певною періодичністю (в один дюйм або 10 міліметрів). При необхідності ви можете звернутися до нашого онлайн консультанту, щоб отримати рекомендацію або пораду.

У самому низу сторінки ви знайдете ще одну зручну опцію - конвертацію розмірів з дюймової системи вимірювань в метричну і навпаки. Це дозволить вам скористатися шинним калькулятором навіть в тому випадку, якщо у вас автомобіль американського виробництва.

Що варто враховувати при самостійному підборі гуми

Зміна габаритів покришок тягне за собою зміну їх характеристик. Ви можете виявити, що ваш автомобіль інакше реагує на команди керма, демонструє більш або менш високу маневреність, краще або гірше контактує з дорожньою поверхнею (змінюється форма і площа контактної області). Крім того, зміни можуть торкнутися показань спідометра і витрати палива.

Шинний калькулятор може показати вам покришки з будь-якими заданими параметрами, однак слід пам'ятати, що при збільшенні діаметра коліс зросте навантаження на підвіску авто і знизиться рівень комфорту. Це пов'язано з тим, що зовнішній діаметр коліс залишиться на колишньому рівні, а висота профілю зменшиться.

У той же час, збільшення висоти профілю спровокує зниження керованості, а в деяких випадках шини можуть зачіпати деталі кузова або підвіски.

Візуальний шинний калькулятор дозволяє також підібрати диски по заданих розмірах. Змінювати їх габарити слід обережно, орієнтуючись на рекомендації автовиробника. Використовуючи диски зі збільшеним діаметром, варто готуватися до зменшення величини вильоту.

Експерти рекомендують заздалегідь подбати про покупку кілець для фіксації, адже ступичні отвори нових дисків можуть бути ширшими в порівнянні з штатними. При цьому, якщо отвір, все ж, менше, ні в якому разі не можна його розсверлювати або зточувати ступицю.

Шинний калькулятор

Виберіть Ваше авто для автоматичного підбору характеристик

Не всі дані введені.

Результат некоректний. Будь ласка перевірте введені дані.

Калькулятор конвертації метричного розміру шин в дюймовий (Американський)

Переведення розміру шин з метричного в дюймовий

Приклад: LT235/75R16 = 30/9,5R16

/ R
Повний діаметр шини:
Ширина шини: Висота профілю:
 

Калькулятор конвертації дюймового розміру шин в метричний (Європейський)

Перведення розміру шин з дюймового в метричний

Приклад: 30/9.5R16 = LT240/75R16

ширина задається через точку (8.5; 9.5; 11.5 и т.д).

Американський розмір:
/ R
Європейський розмір:
/ R