Кращі колісні диски для Ауді в Україні

Серед українців продукція автомобільної компанії Ауді надзвичайно популярна. На дорогах кожного міста можна побачити безліч найрізноманітніших моделей цього виробника, як новітніх, так і тих, які вже якийсь час знаходяться в експлуатації.

Audi є частиною всесвітньо відомої німецької компанії Volkswagen Group і випускає автомобілі з 1910 року. В асортименті бренду можна побачити як компактні і практичні авто для побутових поїздок, так і престижні і розкішні автомобілі преміального сегмента. Підібрати шини та диски для будь-якого з них можна нашому інтернет-магазині.

Як знайти і купити диски на Ауді з мінімальними витратами часу і сил

Фахівці Інфошина зробили все можливе, щоб процес підбору колісних дисків приніс вам тільки позитивні емоції і швидкий результат. Зверніть увагу, що всі моделі комплектуючих розділені на групи і вибірки. На даній сторінці ви бачите тільки ті диски, які можна встановити на колеса Ауді. Однак їх кількість все одно досить значна, воно обчислюється десятками і навіть сотнями моделей. Щоб зорієнтуватися в цьому різноманітті і знайти свої ідеальні диски на Ауді, потрібно обмежити коло пошуку.

Для початку, виберіть рік випуску вашого транспортного засобу, а після цього у випадаючому меню - обсяг його двигуна. Таким чином, ви задасте чітку і зрозумілу команду алгоритму підбору. Всі явно невідповідні варіанти будуть відсіяні, а на сторінці залишаться тільки диски на Audi, параметри яких вам підійдуть на сто відсотків.

Варто відзначити, що вам будуть запропоновані комплектуючі з розмірами, офіційно рекомендованими автовиробником. Також в списку можна буде знайти моделі для заміни на випадок, якщо оригінальні диски для Audi не сподобаються вам по дизайну або ціною.

При оформленні онлайн-замовлення наші консультанти уточнять у вас, який спосіб доставки буде найкращим. Ваші нові автомобільні диски для Audi можуть бути доставлені до найближчого до вас поштового відділення або ж кур'єр привезе їх до вас додому. При бажанні ви можете самостійно отримати замовлення в одному з п'яти пунктів видачі, що розташовані в найбільших містах країни: Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі.

Сталеві і литі диски для Audi: специфіка і основні переваги комплектуючих різних типів

Залежно від того, з якого металу і за якою технологією виготовлені ті чи інші диски, вони отримують унікальний набір характеристик і властивостей. Крім того, сталеві і литі диски для Aуді абсолютно по-різному виглядають і відрізняються своєю реакцією на сильні удари і високе навантаження.

Легкосплавні комплектуючі недарма названі саме так. Будучи відлитими з алюмінієвого (або магнієвого) сплаву, вони мають набагато меншу вагу в порівнянні зі сталевими виробами. Це цінна перевага, адже в результаті поліпшується динамічність і маневреність транспортного засобу. Купити диски на Audi з категорії «литі» воліють власники потужних спортивних авто або престижних автомобілів преміум-класу. Привабливий дизайн і респектабельний зовнішній вигляд значно прикрашає транспортний засіб.

Підвищена міцність і стійкість до пошкоджень - ще одна визначна якість, якою можуть похвалитися литі диски на Ауді. Ціна їх вище, ніж вартість сталевих моделей.

Необхідно уточнити, що навіть після проходження процесу загартування (багаторазове нагрівання та охолодження металу) сплав литих комплектуючих може не витримати надмірного навантаження. У разі різкого і дійсно сильного удару виріб може отримати тріщину. Тому автомобілісти, яким часто доводиться виїжджати на ґрунтовку або бездоріжжя, вважають за краще купити колісні диски на Ауді зі сталі. При невдалому наїзді на яму з гострими краями або великий камінь такі комплектуючі не виходять з ладу, але можуть пом'ятися. Деформацію пізніше можна усунути в майстерні, хоча деякі автолюбителі чудово справляються і своїми силами.

У списку переваг сталевих дисків виявився їх цінник. Максимально здешевивши продукцію шляхом використання недорогої сталі і простої технології штампування, виробники змогли запропонувати автомобілістам досить демократичний цінник. Сталеві комплектуючі виявляються в пріоритеті, якщо потрібно купити диски для Audi для тимчасового використання або необхідно обмежити бюджет.

Не можна не вказати на те, що вага штампованих дисків вище, ніж вага литих. Експерти рекомендують враховувати цю особливість, так як через це може посилитися навантаження на підвіску, знизитися динамічність, збільшитися гальмівна дистанція і витрата палива. Щоб приховати непривабливі сталеві диски, варто використовувати ковпаки.

Незалежно від того, яким моделям ви віддасте перевагу, диски в Інфошині захищені гарантією від виробника. Це надійна і якісна продукція, яка прослужить вам тривалий час, забезпечить гідний рівень безпеки і комфорту.