Кращі колісні диски на Шевроле в Україні

Американські автомобілі Chevrolet надзвичайно популярні в усьому світі. Мільйони цих авто використовуються в самих різних країнах для буденних поїздок на роботу і додому, швидкісних заїздів, тривалих міжміських подорожей і важливих комерційних завдань. Виробник, компанія General Motors, позиціонує свій продукцію як кращий вибір для відповідальних і закоханих в швидкість автомобілістів. Оптимальний баланс динамічності і комфорту став своєрідною візитною карткою Шевроле.

Щоб підкреслити і посилити ключові властивості цих висококласних транспортних засобів, варто приділити підвищену увагу підбору шин і дисків. Це змінні елементи, від яких безпосередньо залежить розгінна динаміка і гальмівна ефективність авто, керованість і швидкість реакції коліс на команди керма. Інтернет-магазин Інфошина пропонує вам максимально об'ємну колекцію гуми і дисків, для вашої зручності розбиту на окремі групи і вибірки.

На цій сторінці ви бачите диски на Chevrolet, підібрані спеціально для різних моделей: Avalanche, Aveo, Camaro V Cabrio, Captiva, Colorado, Cruze, Epica, Gentra і багатьох інших. У свою чергу, диски на Шевроле кожної з цих груп розділені на категорії в залежності від року випуску тієї чи іншої модифікації. Зверніть увагу, що система автоматичного пошуку комплектуючих надзвичайно проста у використанні і допомагає знайти як диски ОЕМ (з оригінальними параметрами), так і адекватну заміну з оптимальними габаритами і характеристиками. Скористайтеся можливостями цих фільтрів, щоб не витрачати час на підбір дисків по окремим параметрам (ширині, діаметру, вильоту, ступичному отвору і кількості кріплень). Крім того, що цей процес може затягнутися надовго, помилки призведуть до зниження ходимості вашого автомобіля. В крайньому випадку, неправильно підібрані комплектуючі неможливо буде навіть встановити через невідповідність розмірів.

Які купити диски на Шевроле: особливості сталевих і литих моделей

Найчастіше українці вважають за краще «взувати» свої автомобілі в сучасні і стильні литі диски, однак сталеві комплектуючі як і раніше актуальні і затребувані. Справа в тому, що крім привабливого дизайну литі диски для Шевроле можуть похвалитися досить низькою вагою. Це результат успішного поєднання інноваційних металевих сплавів зі спеціальною технологією виготовлення. Литі диски для Chevrolet виробляють методом відливання (на що вказує їхня назва) з алюмінієвих сплавів. Для міцності в нього додають кремній або магній, а найбільш дорогі преміальні моделі мають в складі титан. Процес відливання суцільного виробу, який не потрібно збирати з різних деталей (як наприклад, сталеві диски) дозволяє знизити вагу комплектуючих. Тому литі диски часто називають легкосплавними. Купити диски для Шевроле даного типу варто в тому випадку, коли пріоритетом є комфорт, динамічність, маневреність і стильний дизайн.

Альтернативою литим є сталеві комплектуючі. Ціна дисків для Chevrolet. які виготовлені методом штампування з листової сталі, менше, ніж вартість легкосплавних моделей. Це, а також можливість їх ремонту при деформації, стали ключовими перевагами таких комплектуючих.

Купити диски на авто Шевроле можна порекомендувати тим, хто бажає заощадити, або ж шукає тимчасову заміну литим колесам. Однак слід підготуватися до того, що сталеві диски мають простий класичний дизайн і підвищену вагу.