Надійні та довговічні диски для Volkswagen: ідеальні комплектуючі на літо та зиму

Завдяки своїй практичності та зручності автомобілі німецького автовиробника Volkswagen отримали надзвичайно широку популярність у всьому світі. Спочатку орієнтуючись на потреби середнього автолюбителя, компанія змогла завоювати довіру і повагу мільйонів. Сама назва бренду перекладається як «народний автомобіль», тому не дивно, що на українських дорогах так багато транспортних засобів цієї марки.

У каталозі виробника можна побачити автомобілі різної місткості, з різними типами кузовів і будь-яким призначенням. Ідеальні варіанти знаходяться для всіх споживачів: великих сімей, любителів спортивної їзди, мандрівників та тих, хто шукає витривалий робітничий транспорт.

Як підібрати та купити диски на Фольксваген

Для кожної конкретної марки авто потрібні спеціальні комплектуючі. У посібнику з експлуатації, яке складає автовиробник і видає покупцю, завжди вказані ключові параметри для вибору нових дисків. Ця інформація є дуже важливою, оскільки дозволяє зберегти ходимість та керованість транспорту на стабільно високому рівні. Ігнорування або навмисне порушення рекомендацій може призвести до неприємних наслідків, аж до серйозних аварій.

Інфошина пропонує вам не тільки надійні та міцні колісні диски на Volkswagen, але ще й ретельно продуману систему їх підбору. Наші фахівці проаналізували вимоги, що висуваються до дисків усіх моделей німецької марки, та створили добірки з переліком оптимальних комплектуючих. Якщо ви не можете або не бажаєте купити колісні диски для Volkswagen з оригінальними параметрами (список ОЕМ), зверніть увагу на представлені варіанти на заміну. Всі вони суворо перевірені і повністю відповідають особливостям вашого автомобіля.

Важливий момент, з яким варто розібратися якомога раніше, полягає в тому, який тип дисків ви хочете придбати. У нашому інтернет-магазині ви знайдете дві найбільш популярні групи комплектуючих - сталеві та литі. Залежно від складу металу та технології виготовлення диски на Volkswagen відрізняються один від одного за дизайном, вагою, вартістю та експлуатаційними характеристиками.

Для багатьох практичних та економних автолюбителів сталеві (штамповані) комплектуючі виявилися кращими. Перевагою таких моделей є відносно низька ціна, а також велике значення має можливість ремонту. Якщо сталеві диски Volkswagen були пошкоджені внаслідок наїзду на яму або бічного удару, їх можна відновити.

Литі, у свою чергу, не піддаються ремонту, хоч би якими привабливими були слогани різних майстерень. Однак для їх пошкодження по-справжньому потрібен сильний удар, адже такі диски для Volkswagen виготовлені методом лиття зі сплавів на основі алюмінію. У ході обробки кожну заготовку піддають загартовування, що підвищує міцність та довговічність готового виробу. Литі моделі можуть похвалитися зниженою вагою та надзвичайно широким вибором дизайнів.