Цей розділ сайту призначений для тих, хто хоче купити шини BMW. Завдяки зручному функціоналу та ретельно продуманій системі фільтрації, ви зможете досить швидко вибрати покришки, які підійдуть саме вашому автомобілю. Досить визначитися з сезонністю моделі, вибрати в спеціальній вкладці діаметр диска і бренд виробника.

Слід зазначити, що оснащення конкретної модифікації авто можуть бути придатні різні варіанти покришок. Рекомендації компанії-виробника щодо типорозміру шин вказані в посібнику з експлуатації транспортного засобу. Не варто купувати вироби, які не входять до цього списку, оскільки це може спровокувати швидке зношування деталей авто або навіть небезпечну ситуацію на дорозі. Залежно від модифікації транспортного засобу, BMW шини можуть мати посадковий діаметр від 12 до 24 дюймів.

Крім типорозміру, слід враховувати також унікальні характеристики та властивості кожної моделі.

Підбір шин за сезоном

Гума BMW, яка створена для експлуатації в літній період, відрізняється міцнішим і відносно жорстким компаундом. Такий полімер демонструє відмінну опір високим температурам, не плавиться при контакті з розпеченим асфальтом і чудово служить протягом тривалого часу. Усім автомобілістам, які бажають купити шини БМВ на кілька сезонів, варто розглянути такі моделі від всесвітньо відомих компаній:

Крім перерахованих виробів в асортименті магазину представлена ​​й інша літня гума БМВ, яка має власні унікальні властивості.

Зимові моделі виготовляють із компаунду з морозостійкими присадками. Ці компоненти надають покришці необхідну еластичність навіть за дуже низьких температур. Саме тому зимова гума на BMW (BMW) не замерзає та зберігає працездатність за будь-якої температури.

На верхніх позиціях рейтингу найпопулярніших зимових покришок розмістилися Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T і Bridgestone Blizzak DM-V2 265/50 R20 107T. Гума українського виробництва (Преміорі) для легкових авто має цілу низку видатних характеристик: вона перешкоджає акваплануванню, не буксує і ковзає.

Продукт, створений японськими фахівцями (компанія Бріджстоун), є позашляховою гумою на БМВ. Її слід встановлювати на диски діаметром 20 дюймів. Модель відрізняється великою кількістю трикутних блоків із ламелями на верхній грані. Така будова протектора забезпечує максимальну стійкість та якісне зчеплення із засніженою та зледенілою дорогою.

Якщо ви з тих автовласників, які кажуть: «один раз куплю гуму БМВ і забуду про зміну покришок», то варто розглянути універсальні моделі. Всесезонні шини BMW дозволяють уникнути переоснащення авто при настанні чергового літа або зими.

Подібні вироби забезпечують безпеку та комфорт при переміщенні по сухій, мокрій та зледенілій трасі. Їхні популярні розміри: 205/70, 195/65, 215/65.

Однак, перш ніж купити гуму BMW з характеристиками всесезонних шин, варто з'ясувати температурний діапазон у вашій місцевості (мінімальне та максимальне значення). Універсальні вироби придатні до експлуатації від -15 до +20 градусів.