Які купити шини на ГАЗ для літа та зими

В асортименті нашого інтернет-магазину ви легко зможете знайти ідеальні покришки на легковий або легковантажної автомобіль виробництва Горьковського автозаводу. Тут літні, зимові та всесезонні шини на ГАЗ з різними протекторними малюнками і різними властивостями. Залежно від суми, виділеної на покупку нового комплекту шин, ви можете віддати перевагу шинам, випущеним великими виробниками (Мішлен, Гудієр, Йокогама, Данлоп і іншими), купити гуму на ГАЗ із середньої цінової категорії (дочірні бренди великих компаній, незалежні підприємства) або ж вибрати бюджетну модель, розроблену відносно невеликими компаніями з Європи, Азії або СНД.

Якою буває гума на ГАЗ

Так як в Україні сезони дуже яскраво виражені, і температура повітря істотно змінюється протягом року, автомобілістам необхідно вчасно міняти покришки відповідно до погодних умов.

У зимовий час утримати транспортний засіб від ковзання і пробуксовок зможуть тільки спеціальні покришки зі спеціальним складом компаунда і особливим (рельєфним) дизайном. Як правило, протекторні блоки зимових шин більш високі, ніж у літньої гуми. У той же час, дренажні канали відрізняються більшою глибиною, що обумовлено необхідністю виведення з зони контакту великої кількості снігу, сльоти та води.

Для підвищення стійкості автомобіля на слизьких поверхнях, виробники оснащують зимові покришки безліччю зацепних крайок: кути і грані блоків, краї водоевакуаційних канавок і жолобків, ламелі та грунтозацепи. Моделі, розроблені для їзди по дуже засніжених дорогах (північні регіони, передмістя), нерідко можуть похвалитися металевими шипами. Ці елементи підвищують якість тягово-зчіпних характеристик гуми.

Літні покришки для автомобіля марки ГАЗ володіють зовсім іншими властивостями. Вони більш жорсткі, що підвищує динамічність автомобіля. Такі шини швидко розганяються і відмінно гальмують на сухому і мокрому асфальті. Щоб захистити компаунд від перегріву, виробники додають в його склад спеціальні термостійкі присадки.