На що спиратися при виборі шин Kia

Під маркою Kia випускаються різні моделі автомобілів, і вибирати для них шини слід, виходячи з ключових параметрів конкретної модифікації. Шини - важлива деталь будь-якого транспортного засобу. Саме від них залежить, чи зможете ви вписатися в непростий поворот, утримати кермо на крижаному ділянці, подолати вибоїни заміської дороги. Ось чому так важливо використовувати тільки перевірені шини від надійних виробників. Саме така гума Kia представлені в нашому каталозі.

Розрізняють автомобільні шини самих різних діаметрів, який повинен відповідати розмірам, заявленим виробником вашого авто. Великі габарити автомобільних шин забезпечують хороше зчеплення на дорозі і відмінну керованість, однак підвищують витрата палива і не можуть використовуватися для швидкісної їзди. А низькопрофільна гума чудово виглядає і не збільшує загальну масу всього авто. Можна підвести підсумок - для їзди в місті з її постійними зупинками і пробками краще вибирати низькопрофільні автомобільні шини, а для поїздок за межею міста по пересіченій місцевості найкращим рішенням буде гума великих розмірів. І звичайно потрібно вибирати шини Kia, орієнтуючись на модифікацію авто.

Гума Kia - як правильно вибрати

Купити гуму на Кіа можна для літнього і зимового сезону. Також слід враховувати особливості експлуатації і якість доріг в вашому регіоні. Гума для теплої пори року встановлюється при середньодобовій температурі до +7 градусів. Для виготовлення тих шин використовують специфічні термостійкі матеріали, які запобігають перегріву і деформацію покришки. Інноваційні технології і матеріали підвищеної міцності дозволяють максимально посилювати конструкцію. Завдяки цьому, значно підвищується надійність і довговічність експлуатації шини.

Зимові шини Кіа виготовляються з більш м'яких і еластичних матеріалів. У гумової суміші присутні кремній компоненти і природні масла, так що вона прекрасно протистоїть навіть самим лютим морозам, і забезпечує прекрасні зчіпні і гальмівні характеристики. Протекторні блоки таких шин поцятковані ламелями, які підсилюють ефект кромки шини. Завдяки цьому досягається хороше зчеплення на засніжених і зледенілих дорогах. Моделі, призначені для використання в умовах рясних снігопадів, частих відлигах і в ожеледь оснащуються шипами проти ковзання. Шипи підвищують прохідність на пухкому, глибокому снігу, дають можливість безпечно долати обмерзлі ділянки доріг. Сучасні технології, що застосовуються в конструкціях шипів і посадочних гнізд, виключають їх випадання протягом усього терміну експлуатації моделі.

У нашому интернет магазині ви можете замовити будь-який варіант гуми Кіа в сюжеті вас розмірі, необхідної сезонності і для конкретної модифікації авто. Доставка здійснюється у всі міста України. Зручна система фільтрів полегшить підбір відповідних покришок. У разі необхідності ви можете отримати відповіді на ваші питання від наших кваліфікованих фахівців.