Шини на Ладу: літні, зимові та всесезонні моделі від кращих виробників

В асортименті Інфошина ви легко знайдете найрізноманітніші покришки для оснащення легкового і легковантажного транспорту марки Лада. До ваших послуг готові добірки для різних автомобілів, вони складені з урахуванням року випуску та об'єму двигуна конкретного транспортного засобу. Завдяки зручній системі фільтрів, можна розсортувати шини для Лади за різними критеріями: сезонність, ціна, бренд компанії-виробника.

Наш інтернет-магазин представляє моделі преміум-класу, а також покришки середньої і бюджетної цінової категорії.

Які купити шини на Ладу

Залежно від того, до якого сезону потрібно підготувати автомобіль, вам будуть потрібні літні, зимові або всесезонні покришки. Кожен тип шин характеризується унікальним складом полімерної суміші і набором певних характеристик. Якщо літні моделі добре працюють на гарячому асфальті, а всесезонні стійко переносять перепади температур, то зимові здатні зберігати еластичність в умовах екстремальних морозів.

Протекторний малюнок зимових моделей найчастіше більш рельєфний і глибокий в порівнянні з дизайном інших шин. Виняток становлять тільки покришки, розроблені для їзди по бездоріжжю. Їх поверхню покривають дуже високі блоки, між якими пролягають глибокі водоевакуаційні канавки.

Підбираючи шини для пікапів і фургонів, варто звернути увагу на моделі з посиленим каркасом. Тільки такі покришки зможуть забезпечити достатньо високу швидкість під час перевезення вантажів або пасажирів. Міцні боковини захищають їх від деформації і збільшують термін служби.

В цілому, за характером протекторного малюнка всі моделі можна розділити на три великі категорії: ви можете купити гуму на Лада з шосейним, універсальним або «грязьовим» дизайном.