Шини для Ніссан - легендарного «японця»

Компанія з виробництва автомобілів Ніссан була заснована в 1925 році. Спочатку основу її асортименту становили легкові машини. У період Другої світової війни виробництво було припинено, але в 1955 році з конвеєра знову почали сходити надійні японські автомобілі.

Керівництво компанії прийшло до висновку, що обмежуватися внутрішнім ринком можна, і стало просувати свій бізнес на заході. Спортивні стильні автомобілі полюбилися американському і європейському споживачеві. Вітчизняні водії також віддали належне цій марці, вважаючи за краще однак кросовери і седани.

Саме такі класи автомобілів Ніссан можна найчастіше зустріти на вітчизняних дорогах. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати транспортні засоби для будь-яких умов експлуатації. За комфорт і безпеку пересування відповідає також і гума на Ніссан. Зробити правильний вибір допоможе наш інтернет магазин.

Як правильно купити шини Ніссан

На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент моделей шин для різних сезонів і для будь-якої моделі автомобілів даного японського виробника. Тут ви знайдете пропозиції від провідних світових брендів. А оскільки ми є офіційними дистриб'юторами, ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальну гуму Ніссан.

Як же правильно зробити підбір оптимальної моделі гуми? Є кілька моментів, на які слід звернути увагу, коли ви вирішили купити гуму Ніссан. В першу чергу, мова йде про типорозмірі. Сюди входить діаметр шини, ширина і висота профілю, розмір посадкового отвору. Всі ці параметри повинні відповідати вимогам автовиробника. Відповідні цифри ви без праці відшукаєте в інструкції по експлуатації до автомобіля.

Важливо взяти до уваги й інший момент - умови використання шин. Швидкість, стиль водіння, навантаження і якість дорожнього покриття - все це буде впливати на термін служби автомобільної гуми. Нарешті, не слід забувати і про сезонність. Залежно від того, в який час ви будете використовувати шини, і слід вибирати відповідну модель.

Вказати всі потрібні характеристики можна в системі фільтрів нашого сайту. Після чого автоматичний підбір видасть вам кращі моделі шин для порівняння. Також ви можете вказати марку і рік випуску авто, щоб зробити вибір за ключовими параметрами транспортного засобу. Якщо у вас залишаться питання, ви завжди зможете проконсультуватися з нашими фахівцями.

Що вибрати для Nissan - сезонна гума

Для даної моделі авто пропонуються шини для зимової, літньої і всесезонної експлуатації. Зимова шина Nissan відрізняється більш м'яким компаундом, стійкістю до низьких температур, високим рівнем зчеплення на слизьких поверхнях. Літні шини Nissan володіють менш виразним малюнком протектора. Вони відмінно протистоять спеці, швидко виводять вологу з плями контакту і мають жорстку структуру гумової суміші. Всесезонні шини мають ключовими характеристиками двох попередніх типів гуми, але з використання рекомендується тільки в регіонах з м'яким кліматом.