Кращі шини на Пежо: літні і зимові покришки для будь-якого автомобіля

Автомобільна компанія Peugeot є одним з найбільших європейських виробників, в асортименті бренду безліч найрізноманітніших моделей легкових транспортних засобів загального призначення і гоночних автомобілів, містких мінівенів та легковантажних авто. Незалежно від того, яку вам потрібно купити гуму на Пежо, завдяки ретельно продуманій системі підбору на сайті інтернет-магазину Інфошина, пошук займе буквально кілька хвилин.

Вам досить вибрати марку вашого автомобіля (Пежо Експерт, Пежо 107, Пежо 407 купе), а потім вказати рік його випуску і об'єм двигуна.

Як вибрати і купити шини для Пежо

Наші фахівці сформували для вас добірки шин з оптимальними параметрами, покришки згруповані за типорозмірами та сезонною приналежністю.

Щоб відсіяти невідповідні варіанти, ви можете впорядкувати видачу по брендам або ціною. В інтернет-магазині представлені покришки, що зійшли з конвеєрів різних компаній: присутні преміальні моделі зі стильним дизайном і бездоганними характеристиками, шини середньої цінової категорії, а також практичні і надійні бюджетні покришки.

В рамках кожної цінової категорії можна знайти хороший вибір гуми для будь-якого часу року. За сезонною приналежністю шини для Peugeot поділяються на літні, зимові та всесезонні. Різниця між ними полягає в складі компаунда і характері протектора.

Зимові моделі призначені для роботи в умовах негативних температур, тому їх полімерна суміш містить цілий ряд морозостійких присадок. Завдяки складному складу, компаунд НЕ застигає на холоді і може гарантувати щільне зчеплення зі слизьким і засніженим дорожнім полотном. Проектор зимових покришок може похвалитися великою кількістю зацепних крайок. Деякі моделі обходяться тільки ламелями і різноспрямованими дренажними канавками, інші додатково отримують грунтозацепи і металеві шипи.

Літня гума для Peugeot навпаки, досить щільна і жорстка. Вона має стійкість до зношування та механічних пошкоджень, характеризується зниженим опором коченню, динамічністю і ефективним гальмуванням як на сухому, так і на мокрому асфальті.

З кожним роком все популярнішими стають всесезонні покришки на Пежо. Вони об'єднують в собі деякі властивості зимових і літніх: можуть витримувати різкі і сильні перепади температур, демонструють гідну стійкість на мокрій дорозі, не бояться невеликого снігу та заморозків. Однак в умовах українського клімату шини з універсальним компаундом не можна використовувати в зимовий час, їх стійкості до холоду буде недостатньо.