Шини на Рено: кращі покришки на всі випадки життя

Автомобілі, випущені однією з найбільших державних компаній Франції, потребують оснащення якісними і безпечними шинами. На сайті нашого інтернет-магазину ви легко знайдете шини для Renault на будь-яку погоду і для будь-яких доріг. Тут відмінний вибір шипованих і фрикційних моделей для теплих і суворих зим, великий асортимент динамічних і маневрених літніх покришок, а також найбільш популярна і сучасна всесезонна гума.

Як вибрати і купити шини для Рено

Незважаючи на те, що наші фахівці вже підготували для вас добірки покришок з оптимальними типорозмірами, вам варто дізнатися, які розмірності рекомендує автовиробник конкретно для вашого транспортного засобу. Цю інформацію можна дізнатися з керівництва по експлуатації, там же наведені індекси максимально допустимого навантаження і швидкості, параметри внутрішнього тиску.

Крім типорозміру величезне значення має сезонність шин. Щоб автомобіль був керованим і стійким в будь-яких погодних умовах, його потрібно «взувати» в покришки з тими чи іншими характеристиками.

Зимова гума на Рено відрізняється стійкістю до холоду, це заслуга цілого ряду спеціальних добавок. Звичайний компаунд (а точніше, каучук в його складі) швидко застигає при зниженні температури. Для того, щоб зберегти пластичність зимових покришок, виробники додають в їх полімер морозостійкі компоненти. Всі ці складності необхідні для створення якісного зчеплення зі слизькою і засніженою дорогою. Чималу роль відіграє також малюнок протектора. Зимові шини зазвичай отримують досить рельєфний дизайн з великою кількістю блоків різних форм і розмірів. Для підвищення рівня тягово-зчіпних характеристик інженери оснащують протектори безліччю зацепних крайок, а також різноспрямованими ламелями.

Ламелі, ці неглибокі прорізи в верхніх шарах компаунда, мають властивість розкриватися при розгоні і гальмуванні. Це істотно збільшує площу контактної області і стабілізує авто на слизькому покритті. Протектор шин для суворих зим додатково укомплектовують металевими шипами для більш високої стійкості на льоду.

У свою чергу, літня шина на Renault може похвалитися досить щільним (навіть жорстким) компаундом. Це дозволяє автомобілю швидко набирати швидкість, залишатися керованим і динамічним на літній дорозі, а також своєчасно гальмувати в екстрених ситуаціях.

Все більшої популярності набуває всесезонна гума для Renault. Це пояснюється її високою стійкістю до перепадів температур і високопродуктивним протекторним малюнком. Такі покришки відмінно показали себе як на сухій, так і на мокрій дорозі, в теплу і холодну погоду. Універсальні шини забезпечують транспортному засобу гідне зчеплення навіть з засніженим дорожнім полотном за умови відсутності сильних морозів.