Шини на Шкода: основні типи і характеристики

Один з найвідоміших і найбільших європейських автовиробників, чеська компанія Шкода, випускає безліч найрізноманітніших транспортних засобів. Багато українських автомобілістів вибирають для себе і своєї сім'ї ці міські хетчбеки і універсали, мінівени і позашляховики. Для них в нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір покришок з різними характеристиками і властивостями. Тут витривалі і надійні літні шини для Skoda, пластичні і морозостійкі зимові покришки, а також універсальна і практична всесезонна гума.

Підбираючи ту чи іншу модель для оснащення автомобіля Шкода, варто заздалегідь зібрати найбільш важливу інформацію про шукані покришки. Корисно знати, які типорозміри рекомендує автовиробник (вони вказані в інструкції з експлуатації), необхідно врахувати характер дорожнього покриття (асфальт, грунтовка, бездоріжжя), а також проаналізувати водійські звички і уподобання автовласника (наскільки важлива динамічність і потужність шин, високий або низький профіль) .

Яку купити гуму для Шкоди

Наші фахівці пропонують вам готові добірки шин, сформовані відповідно до особливостей тих чи інших марок, року їх випуску та обсягу двигуна. Ці збірки включають кілька варіативних типорозмірів і моделі з різною сезонною приналежністю.

Необхідно ретельно стежити за тим, щоб автомобіль був «взутий» по погоді, адже саме покришки безпосередньо контактують з дорожнім полотном. Чим щільніше і краще зчеплення, тим більш керованим, слухняним і маневреним буде транспортний засіб.

Для безпечної їзди по засніжених і зледенілих дорогах призначена зимова гума на Шкоду. Такі покришки відрізняються досить м'яким, еластичним компаундом і дуже рельєфним протектором. Стійкість до негативних температур обумовлена ​​дією цілого ряду спеціальних присадок і пластифікаторів. На створення щільного контакту шин із слизькою дорогою працюють також всі зацепні кромки протектора і металеві шипи протиковзання (якщо вони входять в комплектацію моделі).

Для динамічного переміщення по літніх дорогах необхідно купити шини на Шкоду з більш жорсткого полімеру. Висока щільність літніх покришок забезпечує автомобілю швидкий розгін і ефективне гальмування на розпеченому асфальті. Ретельно продумана система дренажних каналів дозволяє протистояти акваплануванню і захищає транспорт від ковзання і заметів на мокрій дорозі.

Існує також всесезонна гума для Skoda, однак вона найкраще підходить для використання восени і навесні. Прекрасна стійкість до різких і частих перепадів температур надійно захищає водія і його пасажирів від неприємних погодних сюрпризів.