Якими бувають шини на Suzuki

Автомобільна компанія Suzuki Motor Corporation протягом багатьох десятиліть розробляє і випускає найрізноманітніші транспортні засоби для їзди по міських вулицях, міжміським трасам, а також грунтовими стежками і бездоріжжю. У нашому інтернет-магазині ви легко зможете підібрати і купити гуму для Сузукі незалежно від ваших уподобань і географії переміщень, пори року і характеру дорожніх покриттів в регіоні.

До ваших послуг продукція великих і дрібних виробників з відомими і не дуже іменами. Зручна і зрозуміла система пошуку шин на сайті дозволяє вибрати покришки з конкретними характеристиками буквально за хвилини. Ви можете замовити доставку гуми в будь-який населений пункт України або отримати в одній з трьох точок видачі в Києві, Харкові та Львові.

Шини на Сузукі: основні види та властивості

Так як в асортименті японського автовиробника присутні легкові авто, а також кросовери і позашляховики, Інфошина пропонує відповідні типи гуми. Потрібно враховувати, що покришки для транспорту категорії SUV відрізняються від легкових посиленим каркасом і міцнішими боковинами.

За сезонною приналежністю шини можна розділити на три великі групи: літні, зимові та всесезонні. Правда, обов'язковими до використання є тільки моделі для літа та зими. Всесезонна гума на Suzuki для українських автомобілістів актуальна тільки в теплий період року.

Щоб уберегти автомобіль від ковзання і заметів на засніженій і обледенілій дорозі, не обійтися без спеціальних покришок. Вони виготовляються з морозостійкого компаунда з цілою низкою присадок і добавок. Залишаючись пластичними навіть при екстремально низьких температурах, вони гарантують автомобілю щільне зчеплення з нерівною і слизькою дорожньою поверхнею. Важливу роль відіграє протекторний малюнок: глибокі дренажні канали і високі рельєфні блоки забезпечують м'який і плавний рух по зимовій дорозі.

На відміну від зимових літні покришки досить жорсткі. Це властивість компаунда допомагає їм швидко набирати і скидати швидкість, бути динамічними і маневреними на гарячому асфальті. Для протистояння акваплануванню літня гума на Сузукі отримує поздовжні і поперечні водоевакуаційні жолобки. Ретельно продумана система дренажних каналів гарантує автомобілю ефективне гальмування на мокрій дорозі навіть при виникненні екстреної ситуації.

Знижений опір коченню таких шин сприяє зменшенню кількості споживаного автомобілем палива, а також скорочує обсяг шкідливих викидів в атмосферу.

Залежно від необхідності, можна купити шини для Suzuki з шосейним, універсальним або «грязьовим» протекторним малюнком.