Покришки Barum в Харкові - де купувати

Бренд Барум відомий на ринку вже не одне десятиліття. За цей час виробник отримав великий досвід у виробництві автомобільної гуми, що дозволило добитися високих результатів в даній галузі. Технологічність, інновації, передові розробки поєднуються в легкових покришках Барум з доступною ціною. Постійна модернізація обладнання призвела до того, що сьогодні бренд є одним з лідерів ринку. На початку 90-х років компанія стала частиною німецького концерну Continental AG, вийшовши на світовий рівень. Ось чому багато водіїв вважають за краще купити шини Barum. У Харкові за вигідними цінами ви можете придбати дану продукцію в нашому інтернет магазині.

У нашому каталозі ви знайдете широкий вибір зимової, літньої гуми з високими експлуатаційними характеристиками для різних типів авто. Гуму Barum в Харкові ми пропонуємо за найвигіднішими цінами з доставкою або самовивозом зі складу.

Широкий вибір шин Барум за вигідними цінами в Харкові

Бренд пропонує високу якість автогуми для легкових автомобілів, шини класу Sport і преміум, а також покришки для позашляховиків, вантажівок різного тоннажу і спецтехніки. Також тут присутні моделі різних типорозмірів, з різними індексами швидкості, з великим діапазоном висоти профілю. Завдяки такому великому списку пропозицій ви без зусиль зможете придбати шини Барум за найвигіднішими цінами.

Літні шини Barum з унікальною формулою компаунда забезпечують відмінну стійкість до зношування і високих температур. До складу гумової суміші увійшли силіка і синтетичні реагенти в оптимальних пропорціях. Це дозволило поліпшити еластичність гуми, зберігши необхідну жорсткість. Низький опір коченню зробило ці шини дуже економними в плані витрати палива. Таким чином, якщо ви вирішили купити гуму Barum в Харкові, ви отримуєте товар з привабливою ціною і можете заощадити на бензині.

Протектор літніх покришок відмінно справляється з навантаженнями, які пропонує українська дорога. Пляма контакту вийшло більш плоским і широким, що знижує знос шини. Дренажна система розрахована на рясні опади - система еластичних ламелів миттєво викидає вологу з плями контакту. Шина швидко і точно реагує на команди рульового колеса, як під час руху по прямій, так і при здійсненні маневрів.

Зимові фрикційні покришки Барум мають оптимізований малюнок протектора, завдяки чому забезпечується відмінне зчеплення з покриттям будь-якої якості, навіть якщо це зледенілий асфальт або ділянку, покритий декількома сантиметрами снігу, ґрунту або сльоти. Автогума зберігає необхідну еластичність в широкому спектрі низьких температур, що дозволяє зберігати керованість навіть в найсуворіші зими. Також покришки Барум для холодної пори року відрізняються коротким гальмівним шляхом, в тому числі і при русі по похилій площині.

Всі шини бренду мають знижений ризик аквапланування, до того ж вони оптимальні в питанні співвідношення якості і ціни.

Сертифікований представникКупити шини Barum Brillantis 2
  • Хіт продажу
R 13 - 18
51 відгук
від 645 грн
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 5HM
  • Хіт продажу
R 15 - 21
20 відгуків
від 1068 грн
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 3
  • Хіт продажу
R 14 - 21
8 відгуків
від 1282 грн
Сертифікований представникКупити шини Barum Vanis 2
  • Хіт продажу
R 14 - 16C
4 відгуки
від 1403 грн
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 2
R 13 - 20
7 відгуків
від 1177 грн
Сертифікований представникКупити шини Barum Bravuris 4x4
  • Хіт продажу
R 15 - 19
9 відгуків
від 1767 грн
Сертифікований представникКупити шини Barum Brillantis
R 13 - 15
1 відгук
від 1023 грн
Сертифікований представникКупити шини Barum Vanis
R 14C - 16C
2 відгуки
від 1584 грн
Сертифікований представникКупити шини Barum Cargo OR56
R 14C - 15C
1 відгук
від 1377 грн
Barum - європейська якість, комфорт і безпека
Об'єм виробництва
Загальна кількість випущених за рік покришок перевищує 21 мільйон одиниць
 
 
 
Дослідження
Розробка і виробництво моделей шин здійснюється фахівцями в Чехії (Остроковіца), а також у Франції, Австрії, Німеччини та інших країнах (в рамках співпраці з концерном Continental)
Досвід
Компанія виробляє шини з 1945 року
 
 
 
Штат співробітників
Над створенням нових моделей і удосконаленням найуспішніших шин працюють тисячі співробітників по всій земній кулі (тільки на заводі в Чехії працює 4800 чоловік)
Випробування
Ретельне тестування нових шин Барум є невід'ємною частиною виробничого процесу
 
 
 
Вибір автовиробників
Експерти рекомендують доступну за ціною гуму Барум для оснащення легкових, легковантажних, вантажних авто і позашляховиків. Близько третини всієї продукції компанії відправляється на заводи автовиробників для первинного оснащення нових автомобілів

Шини Barum в Харкові