Premiorri - шини від українського виробника

Українське виробництво шин перебуває на високому рівні, про що свідчить інтерес зарубіжних інвесторів. Один з кращих прикладів - британська компанія Premiorri, яка розмістила свої потужності в концерні «Росава». Гума Premiorri відома в країнах СНД і за кордоном, завдяки високій якості і відмінним експлуатаційним характеристикам. У виготовленні покришок бренду беруть участь не тільки українські розробники та інженери, але також і зарубіжні фахівці. Завдяки цьому, Преміорі випускає шини, які відповідають провідним світовим стандартам.

Кращі ціни в Харкові на шини Преміорі пропонує наш інтернет магазин. У нашому каталозі ви можете побачити величезний вибір моделей, для літньої і зимової експлуатації, для різних типів транспортних засобів, в різних цінових категоріях. Вибрати правильно допоможе зручна система фільтрів - просто вкажіть параметри автомобільної покришки, або марку, модель і рік випуску авто. У нас ви зможете не тільки купити гуму Преміорі в Харкові за вигідними цінами, але також ознайомитися з відгуками інших покупців, отримати консультацію по кожному продукту, замовити доставку товару на будь-яку адресу. Також ви можете отримати товар самостійно на складі. Нарешті, ви отримуєте гарантію від виробника, що ще раз доводить - ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію високої якості.

Гума Premiorri для будь-якої погоди

Оптимізований протекторний малюнок шин розробляється за допомогою передових технологій. Підвищена жорсткість центрального ребра забезпечує кращу курсову стійкість при русі по прямій, плавну маневреність, безпеку на високих швидкостях. Склад компаунда і малюнок протектора дають більш рівномірний знос і збільшують термін служби покришок. Ось чому водії, які звикли грамотно планувати свій бюджет, вважають за краще купити шини Преміорі в Харкові.

Для зимових покришок використовуються унікальні шипи у вигляді букви Z. Вони забезпечують відмінне зчеплення з трасою, так що безпека навіть на самих слизьких поверхнях забезпечена.

Літні моделі шин Premiorri розроблялися італійськими інженерами. Покришки отримали симетричний протектор з глибокими канавками, який дозволяє уникнути аквапланування навіть під час рясних опадів. Посилене центральне ребро жорсткості не тільки забезпечить плавну маневреність, але і допоможе з легкістю подолати дороги низької якості.

Купити шини Premiorri - значить забезпечити свою безпеку. Крім того, екологічність продукції дозволяє дбаєте про навколишнє середовище, адже при створенні цих покришок використовуються передові технології та новітні матеріали, які відповідають ключовим вимогам ринку. А знижений опір коченню дозволяє економити паливо і скорочує кількість шкідливих викидів в атмосферу. Всі ці умови забезпечують такий успіх автомобільним шинам бренду.

Купити шини Premiorri Solazo
  • Суперціна
R 13 - 16
1769 відгуків
від 689 грн
Купити шини Premiorri Solazo S Plus
  • Суперціна
R 15 - 19
854 відгуки
від 879 грн
Купити шини Premiorri ViaMaggiore
  • Акція
R 13 - 16
448 відгуків
від 740 грн
Купити шини Premiorri ViaMaggiore Z Plus
  • Акція
R 15 - 18
2561 відгук
від 909 грн
Купити шини Premiorri Vimero-Van
R 15C - 16C
1019 відгуків
від 1209 грн
Купити шини Premiorri Vimero SUV
R 15 - 18
61 відгук
від 1282 грн
Купити шини Premiorri Vimero
R 14 - 16
906 відгуків
від 639 грн
Premiorri - британські технології для українських автомобілістів
Об'єм виробництва
Щорічно з конвеєра компанії сходять тисячі покришок з посадочними діаметрами 13-19 дюймів для позашляховиків, а також легкових та легковантажних авто
 
 
 
Дослідження
Фахівці компанії невпинно вдосконалюють склади полімерних сумішей і дизайни протекторних малюнків, впроваджуючи інноваційні технології власного винаходу (наприклад, Ziasnate і Z-шип)
Досвід
За 10 років існування бренду в країнах ближнього і далекого зарубіжжя було продано мільйони одиниць надійних і доступних за ціною шин, а більше 50% реалізованої продукції припадає на ринок України
 
 
 
Штат співробітників
Покришки Преміоррі виготовляються на базі заводу Росава, де працює більше 4000 співробітників
Випробування
Гума вітчизняного виробника проходить ретельний контроль на всіх етапах виробництва. А готова продукція бере участь в численних тест-драйвах, впевнено змагаючись з виробами лідерів шинної промисловості
 
 
 
Вибір автовиробників
Продукція компанії входить до складу первинної комплектації автомобілів, вироблених компаніями Hyundai, ZAZ та інших

Шини Premiorri в Харкові