Як вибрати і купити шини в Рівному від кращих світових виробників

Наш інтернет-магазин представляє собою величезну колекцію різних за характеристиками покришок. Крім відмінно сформованого асортименту Інфошина пропонує зручну і ретельно опрацьовану систему фільтрів. Вони допомагають швидко впорядкувати моделі по одному або декільком критеріям.

Завдяки цьому інструменту, ви зможете дійсно швидко і легко знайти автомобільні шини в Рівному для будь-якого типу транспортного засобу. Тут знайдеться гума для легкового і легковантажного авто, позашляховика і кросовера, вантажівки і мотоцикла, а також будівельної або сільськогосподарської техніки.

Літні і зимові покришки з доставкою в місто Рівне

Одним з ключових правил при підборі нових шин є використання рекомендованих типорозмірів і сезонності. Якщо автомобіль буде «взутий» в шини з невідповідними габаритами, він втратить маневреність і керованість, може повільніше реагувати на команди керма. Оптимальні типорозміри вказані в керівництві, яке автовиробник видає покупцеві. Традиційно вони складаються з наступних параметрів: ширина і висота профілю, а також діаметр посадкового отвору.

Сезонна приналежність шин визначає, як поведе себе транспортний засіб в конкретних погодних умовах. Зимові моделі мають високу стійкість до негативних температур і гарантують прекрасне зчеплення зі слизьким і засніженим дорожнім полотном. Їх виготовляють зі спеціальних полімерних сумішей з високою концентрацією силики і пластифікаторами. Для підвищення тягово-зчіпних властивостей зимову гуму оснащують рельєфними протекторними малюнками, а іноді додають металеві шипи (для більш високої стійкості на льоду).

Напередодні літнього сезону вам знадобиться купити гуму в Рівному з іншими характеристиками. Залежно від призначення літні шини можуть мати один з трьох типів дизайну: шосейний, універсальний або грязьовий. Перший являє собою набір поздовжніх ребер жорсткості і кільцевих водоевакуаційних канавок. Такі моделі надзвичайно динамічні і маневрені, вони легко входять в повороти і гальмують на високій швидкості. Однак їх не варто використовувати для їзди по нерівному асфальту або грунтовці, для таких дорожніх поверхонь існують моделі з універсальним дизайном. Протектор універсальних шин являє собою своєрідний компроміс, він включає як ребра, так і невеликі рельєфні блоки.

Щоб подолати найскладніші ділянки шляху або переміщатися по бездоріжжю, необхідно підібрати гуму в Рівному з грязьовим малюнком. Він включає велику кількість блоків, між якими пролягають глибокі водоевакуаційні канали.

Додаткові параметри пошуку

Щоб вам було простіше підбирати покришки для тієї або іншої моделі авто, виберіть у рядках фільтрів ціни на шини в м.Рівне. Ви можете вказати мінімальний і максимальний діапазон вартості, щоб відсіяти всі невідповідні варіанти.

З цією ж метою ми пропонуємо вам вказати одного або декількох виробників, якщо у вас є переваги.

📌 Популярні типорозміри шин в Рівному

Найпопулярніші типорозміри шин в Рівному 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

⭐ Найпопулярніші діаметри шин в Рівному

Найпопулярніші діаметри шин в Рівному R13R14R15R16R17R18

🔥 Преміум бренди шин популярні в Рівному

ТОП-5 брендів шин популярних в Рівному MichelinContinentalGoodyearNokianBridgestone

👍 Бюджетні бренди шин популярні в Рівному

ТОП-5 бюджетних брендів шин популярних в Рівному KellyGislavedHankookMatadorPremiorri
Шини
По розміру
Ширина
Профіль
Діаметр
Сезон
Бренд
Підібрати шини
По авто
Диски
По розміру
Ширина
PCD
Діаметр
DIA
ET
Тип диску
Підібрати диски
По авто
Хіти продажу
Суперціна
Акція

Відділення служби Нова пошта для доставки шин в м. Рівне

Відділення служби Автолюкс для доставки шин в м. Рівне

Відділення служби Міст Експрес для доставки шин в м. Рівне