115 років свободи: Dunlop взяла участь у святкуванні ювілею Harley-Davidson
Дивитися всі Новини

115 років свободи: Dunlop взяла участь у святкуванні ювілею Harley-Davidson

На початку липня в Празі пройшло грандіозне святкування 115-ї річниці легендарного виробника мотоциклів Harley-Davidson. У фестивалі брали участь не тільки шанувальники бренду і творці самих «залізних коней» - компанія Dunlop презентувала свої нові шини, створені спеціально для Харлей-Девідсон.

Про нову мотоциклетну шину

Новинка від Dunlop була розроблена в тісній співпраці з інженерами Harley-Davidson. Мотопокришки D429 створювалися спеціально для нових моделей мотоциклів Fat Bob і Fat Bob S. Дана гума має маркування з назвою мотоциклетного бренду на боковинах.

Шина отримала унікальний протекторний малюнок, розроблений за допомогою високоточного комп'ютерного моделювання. Профіль шини має оптимізовану конструкцію, що сприяє більш рівномірному зносу.

Протекторний малюнок з агресивними великими блоками дозволяє впевнено тримати трасу. Ефективна дренажна система миттєво очищує контактну пляму від різного роду забруднень і вологи.

Модель Dunlop D429 була розроблена відповідно до вимог абсолютно нової лінійки шасі Harley-Davidson Softail, яка пропонує неймовірну динаміку і міць. Справа в тому, що мотоцикл Fat Bob має 1,8-літровий двигун, що вимагає від шин великої витривалості. Так що зносостійкість нової шини від Dunlop цілком відповідає поставленому завданню.

Анонс нової шини відбувся ще навесні. Влітку ж в Празі Dunlop нарешті змогла показати потенціал своєї нової гуми в повній мірі.

Подвійне свято

Виробник мотоциклів і шинна компанія співпрацюють вже майже 40 років. І в цьому році обидва бренди відзначають своєрідні ювілей. Harley-Davidson виповнюється 115 років, Dunlop - 130.

Вперше шини даної марки були обрані для мотоцикла Sportster. Співпраця двох компаній була настільки продуктивною, що в минулому році кількість шин, наданих для Harley-Davidson, перевалило за позначку 10 мільйонів.

Як заявив менеджер з маркетингу європейського відділення Dunlop Лука Андреоні, інженери компанії спільно з експертами Harley-Davidson створили покришки, що відповідають найсуворішим вимогам мотовиробника. Ця співпраця, зокрема, послужила причиною того, що на боковинах мотошин від Dunlop можна бачити і логотип Харлей-Девідсон.

Додамо, що на фестивалі в Празі зібралося понад 100 тисяч шанувальників легендарних мотоциклів з усієї планети. З них 60 тисяч є власниками потужної мототехніки. Але набагато більший наплив гостей очікується в серпні в американському Мілуокі, штат Вісконсін, де розташована штаб-квартира Harley-Davidson, і де відбудуться основні урочистості з нагоди ювілею бренду.

13 липня 2018 р.