70 років Barum
Дивитися всі Новини

70 років Barum

Цього року європейський бренд Barum відзначає свій ювілей. Звичайно, на день народження прийнято дарувати подарунки імениннику, але компанія сама готова порадувати своїх шанувальників, випускаючи на ринок нову всесезонну шину Quartaris 5. Як відзначили представники бренду, новинка покаже високу продуктивність в літній період, а також забезпечить безпеку на зимових трасах.

Детальніше про Quartaris 5

Нова всесезонка Barum має направлений симетричний малюнок протектора і призначена для легкових авто. Відмінно підійде для регіонів з м'яким зимовим кліматом. Вона характеризується надійністю зчіпних властивостей на мокрому асфальті і невеликому снігу, комфортною керованістю і оптимізованою паливною економічністю.

Вихід новинки пов'язаний не тільки з 70-річчям дочірнього бренду німецького концерну Continental. Справа в тому, що Barum прагне йти в ногу з часом, а сьогодні покришки AllSeason набирають все більшої популярності. Тож поява нової всесезонки в каталозі бренду цілком очікувана.

Протектор шини складається з безлічі блоків, які мають складну геометричну форму. Ламельна сітка посилює кромковий ефект. Це забезпечує високу продуктивність шини на сухій дорозі, на мокрій поверхні і на снігу. Йдеться про хорошу курсову стійкість, а також про швидкі і точні реакції на команди рульового колеса. Шина допомагає швидко і якісно здійснювати перестроювання, а також чудово маневрує на високій швидкості.

Канали у вигляді букви V широкі, що розходяться від центру до плечових зон протектора. У поєднанні з кільцевими канавками вони швидко евакуюють вологу з контактної плями, знижують ризик аквапланування і гарантують стабільну керованість Barum Quartaris 5 на талому снігу і мокрому асфальті.

Склад компаунда був розроблений таким чином, щоб швидко адаптуватися до температурних змін, що дозволяє Quartaris 5 підтримувати надійне зчеплення з дорожнім полотном при будь-якій погоді.

Покришка має доступну вартість і орієнтована на компактні авто і транспортні засоби середнього розміру. Вона є прикладом ідеального компромісу між вимогами до літніх і зимових шин.

Про виробника

Бренд Barum утворився в 1948 році шляхом злиття трьох чеських виробників шин - Bata, Rubana і Mitas. Завод компанії з'явився в 1966 році. На даний момент він випускає більше 21 мільйона легкових шин і мільйон вантажних шин на рік.

Важливим етапом у розвитку бренду стала співпраця з німецькою компанією Continental. Це відкрило для нього доступ до першокласних дослідних потужностей і високотехнологічних шинних технологій. Зараз Barum випускає не тільки легкові, легковантажні, вантажні та промислові шини, але і гальмівні колодки і диски, автомобільні шланги і проводку.

Нову всесезонну шину Quartaris 5 після її появи на українському ринку, а також іншу продукцію Barum можна вигідно придбати в інтернет-магазині Інфошина.

11 червня 2018 р.