Aeolus надасть дворічну гарантію на нові вантажні шини
Дивитися всі Новини

Aeolus надасть дворічну гарантію на нові вантажні шини

Шинна компанія Aeolus розширила гарантію на нове сімейство покришок вантажного призначення. Шини лінійки Neo передбачають гарантійний термін тривалістю 2 роки, що робить їх унікальними у своєму сегменті.

Розширена гарантія - інновація Aeolus в галузі вантажних шин

Представники бренду Aeolus повідомили про своє нововведення, яке з'явилося одночасно з виходом на ринок нових модельних позицій вантажної лінійки Neo. Тепер гарантія на автомобільну гуму покриває перші 2 роки їх експлуатації. Фактично Aeolus стала першою компанією у своїй категорії, яка пропонує покупцям такі вигідні умови.

Умови гарантії полягають в наступному: при виході покришки сімейства Neo з ладу протягом перших 2 років після її придбання компанія безкоштовно замінить її новою. При цьому оговорюються деякі умови. Для можливості заміни протектор на шині повинен бути використаний не більше ніж наполовину від вихідних показників. Другу вимогу - непридатність гуми до ремонту. Якщо дефект можна усунути за допомогою ремонту або її протектор серйозно зношений, гарантійній заміні виріб не підлягає. Жодних інших вимог при для можливості заміни покришок у Aeolus не пред'являють.

Нові Aeolus Neo: технічні властивості

Розширення гарантії до 2 років стало невипадковим рішенням керівництва Aeolus. В компанії висловлюють абсолютну впевненість в якості, надійності та довговічності всіх представників цієї вантажний лінійки. Технічні фахівці компанії відзначають, що їх особливість - у застосуванні запатентованих технологій бренду Pirelli. Як заявляли в компанії раніше, її керівництво використало і маркетингові стратегії Pirelli, що дозволило підвищити продажі і оптимізувати інші фінансові питання.

Всього в асортименті бренду - кілька лінійок, призначених для магістральних і регіональних перевезень, а також автобусів та іншого міського транспорту. Серед продукції Aeolus присутні також шини, призначені для експлуатації в змішаних дорожніх умовах. До останніх належать Neo Fuel, Allroads та інші представники цієї ж категорії.

Серед шин цього сегмента окремо виділяють модель Neo Winter. Ці зимові шини створені для використання на провідній осі вантажних авто. Тут використовуються все ті ж ультрасучасні технології Pirelli. Завдяки їм та власним розробкам інженерів Aeolus стали можливі вдосконалені якості шинного сімейства. Основні позитивні особливості, якими відрізняються ці   шини - високі властивості проти ковзання, хороше зчеплення при широкому різноманітті температур, мінімальний опір коченню і хороша стійкість до зношення. Тягові характеристики дозволяють не втрачати продуктивність в глибокому снігу і зберігати еластичність навіть при екстремально низьких температурах.

Розширена дворічна гарантія буде поширюватися на всі моделі, представлені в вантажний лінійці.

13 травня 2019 р.