Пусто
BestDrive представили нові літні шини
Дивитися всі Новини

BestDrive представили нові літні шини

Бренд BestDrive, що є дочірньою мережею Continental, виводить на ринок нові моделі покришок. Шини BestDrive Summer і BestDrive Van Summer продовжують традиції Continental, поєднуючи в собі інноваційні розробки у своєму сегменті.

Властивості літніх новинок

Дочірній бренд Continental BestDrive до літнього сезону підготував дві нові моделі покришок. BestDrive Summer і її легковантажна варіація Van Summer орієнтовані на легкові автомобілі для щоденного використання. Інженери компанії розробили спеціальний гумовий склад і поліпшений дизайн покришок. Одно з достоїнств нових продуктів - збільшена тривалість пробігу.

На європейському ринку обидві нові варіації покришок доступні в самих затребуваних типоразмерах в проміжку від 13 до 19 дюймів. Придбати їх можна тільки в точках мережі BestDrive. Van Summer - фактично версія BestDrive Summer, призначена для комерційних фургонів.

Окрім літніх моделей, Бест Драйв готує нові зимові новинки до сезону 2019 - 2020. В цілому компанія відкрила більше 1900 точок продажів в країнах Європи.

Експлуатаційні якості літніх шин

Як повідомляють виробники BestDrive, літні шини оснащені наступними технічними якостями:

  • Використання спеціального складу гумової суміші, що переслідує декілька цілей. Перша і одна з основних - збільшення пробігу покришок. Цьому ефекту служить також оптимізована конструкція каркаса і профілю. В результаті тиск під час руху розподіляється рівномірно, що збільшує термін зносу. Друга якість, якій служить інноваційний склад гуми, - зниження рівня шуму при русі транспортного засобу;
  • Особливий дизайн протектора. Він передбачає закрите внутрішнє плече, що дає зміцнення блоків і знижує їх деформацію. Ця ж властивість допомагає зберігати баланс при розподілі жорсткості;
  • Збільшене число прорізів на плечах покришки сприяє зниженню її нагріву. Ця властивість зменшує опір коченню, що у свою чергу сприяє паливній економії.

Перший продукт - BestDrive Summer - асиметричні покришки, що добре проявляють себе після дощу і зберігають стійкість на будь-якій поверхні. Одна з цілей, які переслідували розробники при її створенні - збільшення їздового комфорту і економічність при використанні палива.

Модель Van Summer, що є ненаправленими симетричними шинами, розрахована переважно для легких вантажних авто і мікроавтобусів. Тому одно з їх найважливіших властивостей - високий рівень вантажопідйомності і міцності, а також безпечна експлуатація на сухому або мокрому асфальті.

Як відомо, основна заслуга в розробці таких властивостей шин цієї лінійки належить фахівцям компанії Continental. Саме конструктори цієї корпорації провели попередню роботу по посиленню складу протектора і підвищенню його жорсткості. У результаті сталі можливі основні переваги нових літніх продуктів - максимальний показник пробігу і міцності покришок.

19 лютого 2019 р.