Blizzak Ice – зимова новинка від Bridgestone
Дивитися всі Новини

Blizzak Ice – зимова новинка від Bridgestone

Bridgestone давно відома на вітчизняному ринку. Компанія надає високоякісну продукцію для зимового і літнього періоду. Ще в 2017 році була представлена ​​зимова покришка Bridgestone Blizzak VRX2, яка позиціонувалася, як найкраща фрикціонка бренду. В цьому році з нею нарешті зможуть познайомитися і українські автовласники - на Україні шина з'явиться під назвою Blizzak Ice.

Детальніше про новинку

Дана модель є представником абсолютно нового покоління зимових фрикційних шин . На відміну від попередниць, ця покришка краще гальмує на слизькій поверхні - показник виріс на 10%. Також на 22% покращилася стійкість до зношування, акустичний комфорт підвищився на 31%.

Інженери Bridgestone поставили перед собою завдання створити гуму, яка найбільш ефективним чином змогла б боротися з тонкою водною плівкою на поверхні льоду. Адже саме вона призводить до того, що шину заносить в холодну пору року – погіршується зчеплення, гальмівний шлях збільшується. Щоб подолати ці небезпеки, в Бріджстоун розробили і впровадили у виробництво інноваційну формулу компаунда Active Multicell Compound II. Суть в тому, що шина отримує мікропористу структуру, яка буквально вбирає вологу, що значно покращує контакт з дорожнім полотном.

До складу гумової суміші входить велика кількість спеціалізованих полімерів, при цьому розподіляються вони значно рівномірніше, ніж в покришках Бріджстоун попереднього покоління. Також формула включає в себе сірку, що не тільки підвищує зчеплення, але також і забезпечує необхідний рівень еластичності навіть при екстремально низьких температурах.

Що стосується протекторного малюнка, він був доповнений спеціальними блоками, які відповідають за екстрене гальмування на льоду. Була збільшена площа контактної плями, що також сприяє більш ефективному гальмуванню і зчепленню. Протектор захищений від деформації, а його експлуатаційний термін був значно продовжений.

Blizzak Ice відрізняється ще й високим рівнем акустичного комфорту – завдяки поліпшеній конструкції канавок потік повітря розсіюється, і всі сторонні шуми і вібрації гасяться.

Відомо, що на українському ринку з'являться 57 типорозмірів діаметром від 13 до 19 дюймів.

Детальніше про лінійку Blizzak

Bridgestone надає споживачеві високоякісні зимові покришки . Модельний ряд Blizzak створювався як кращий зразок гуми бренду для холодної пори року. При цьому компанія орієнтувалася саме на ринок СНД, з огляду на всі місцеві кліматичні особливості.

Продукція даної лінійки розробляється, а потім тестується на заводах і полігонах в Японії, Швеції, Новій Зеландії. Кожна покришка проходить перевірки на всіх етапах виробництва. Серед ключових особливостей шин Blizzak слід зазначити укріплену внутрішню структуру, а також унікальний компаунд, який є візитною карткою лінійки.

19 червня 2018 р.