BMW 5 укомплектують шинами Kumho
Дивитися всі Новини

BMW 5 укомплектують шинами Kumho

Автомобільний бренд BMW зберігає вірність бренду Kumho - саме ця компанія забезпечить шинами нову модель німецької компанії, тим самим залишаючись постійним постачальником покришок. Для комплектації BMW 5 були обрані шини моделі Ecsta PS91.

Особливості вибору Ecsta PS91 для BMW 5

Німецька автомобільна корпорація BMW повідомила про своє рішення відносно комплектації своєї п'ятої моделі. Тим самим бренд продовжив співпрацю з південнокорейською шинною компанією, що триває упродовж останніх декількох років. Саме шинами Kumho BMW були укомплектовані автомобілі BMW попередніх серій - 1, 2 і 3. Гума цього ж бренду, згідно з ув'язненим нещодавно договору, використовуватиметься для заводської комплектації нових кросоверів німецького автомобільного флагмана.

Для нового продукту німецької компанії були вибрані покришки Ecsta PS91, представлені розміром 245/45 R18. У перспективі, при необхідності, розмірну різноманітність цієї моделі, а також інших представників лінійки може збільшитися, що може зробити компанію успішнішим учасником ринку.

Популяризації південнокорейського виробника сприяє також використання інноваційних технологій, які роблять його лідером у своїй категорії. Так, інша модель цього ж бренду, Ecsta Ecowing ES31, випущені в 2018 році, притягнули до себе загальну увагу на ринку завдяки своїй екологічності, яка поєднується з високою зносостійкістю, низьким споживанням палива і рядом позитивних експлуатаційних якостей. Високою продуктивністю і відрізняється і лінійка шин Ecsta PS71. Ці покришки мають широкий модельний ряд, в перспективі вона може бути ще більше розширена.

Технічні властивості Ecsta PS91

Ці літні шини асиметричного типу відносять до класу Extreme Performance. Основна мета їх створення - інтенсивна експлуатація на суперкарі високої потужності і швидкості. При розробці ці покришки були орієнтовані передусім на такі моделі, як Porsche 911, BMW M6, Audi R8.

Основні цілі, які переслідували творці - досягнення таких показників:

  • Найвищий рівень зчеплення і мінімальний гальмівний шлях незалежно від якості поверхні. Розробники створили такий малюнок протектора і використали інноваційну гумову суміш, що загалом дозволило поліпшити ці показники і на мокрій, і на сухій поверхні;
  • Якісний зворотний зв'язок;
  • Максимальний рівень стійкості на поворотах.

Стабільність при управлінні і продуктивність навіть на різких поворотах можливі завдяки спеціальному спрямованому асиметричному дизайну покришок . Саме цей елемент дає моментальну реакцію на дії керма у будь-яких дорожніх і погодних умовах. А жорсткість протектора збільшується завдяки використанню спеціальної технології C - Cut 3d.

Усі якості покришок були оптимізовані цілеспрямовано під найшвидкісніші і потужніші легкові автомобілі. На підтвердження цього факту дизайн протектора містить характерний картатий дизайн і прапори перегонів.

11 лютого 2019 р.