BMW X5 взується у шини General Tire
Дивитися всі Новини

BMW X5 взується у шини General Tire

У BMW повідомили, що їх новий позашляховик X5 в первинній комплектації буде оснащений всесезонними шинами виробництва General Tire. Спільно фахівцями BMW і General Tire були вибрані шини General Tire Grabber AT3. Ця модель універсальна - вона ідеально адаптується під різний тип дороги і забезпечує високий рівень безпеки.

Вибір шин для BMW X5

Відмінна риса нового позашляховика, випущеного в продаж компанією BMW, - універсальність. Він розроблений для подолання значних відстаней як по міському асфальту, так і на тотальному бездоріжжі. Відповідно вимоги до гуми також досить високі. Крім того, автовиробник приділяє окрему увагу питанням безпеки. Саме на цих критеріях здійснювався вибір покришок, які використовуватимуться для первинної комплектації цієї моделі позашляховика. За результатами вивчення ринку і спільної роботи між BMW і General Tire було прийняте рішення комплектувати новий автомобіль в шини моделі Grabber AT3 2016 року виробництва.

По визнанню керівництва компанії General Tire, вибір їх продукції таким брендом, як BMW, фактично є підтвердженням якості і гарантією міжнародного визнання. Виробник повідомляє, що всесезонні шини цієї моделі відрізняються універсальністю. Вони здатні якісно експлуатуватися упродовж усього року, добре проходять складні ділянки дороги аж до повного бездоріжжя і відрізняються високим рівнем безпеки і керованості у тому числі на мокрій поверхні.

Експлуатаційні якості

Незважаючи на основну орієнтацію на бездоріжжя, General Grabber AT3 демонструють відмінні якості і на швидкісній трасі, чим задовольняє вимоги власників нових BMW. Ці шини заявлені виробником як гума, призначена для рівної дороги і бездоріжжя в співвідношенні 50/50.

Універсальність, стійкість перед недоліками дороги і високою швидкістю гумі забезпечує спеціалізований компаунд підвищеної міцності. Завдяки гумовому складу покришки стали стійкішими до розриву і стирання.

Окремо виробник відмічає і оновлений дизайн протектора. Його малюнок - асиметричний і ненаправлений. Плечова зона має відкритий дизайн, а у поєднанні із спеціальними ламелями, які розташовані під різним кутом, стає можливим посилення зчеплення з дорогою і тяги, у тому числі на льоду або снігу.

Оскільки покришки розроблені для всесезонного використання, їх протектор має спеціалізований дизайн, що дозволяє зберігати баланс і керованість незалежно від погодних умов. Малюнок протектора містить елементи різного дизайну і структури. Комбінація різних елементів дає кращу прохідність в умовах рихлого грунту. Більше, того, при їзді по бруду, гравію або кам'янистому грунту шини здатні самоочищатися. А центральне розташування блоків протектора в центральній частині дозволяє понизити вібрації, тим самим підвищуючи комфорт руху.

Для BMW X5 був вибраний типорозмір 275/45. Діаметр шини 20 дюймів.

18 квітня 2019 р.