Bridgestone додала в асортимент три нові моделі
Дивитися всі Новини

Bridgestone додала в асортимент три нові моделі

У компанії Bridgestone поділилися планами щодо розвитку і розширення асортименту, яке планується найближчим часом. Згідно з останніми даними, тільки протягом 2021 року під цим брендом вийдуть три нові шини для цілорічної експлуатації у трьох різних сегментах.

Розширення всесезонних лінійок Bridgestone

Незважаючи на складний 2020 рік, провідна американська шинна компанія Bridgestone поділилася оптимістичним прогнозом на найближче майбутнє. На нещодавній конференції представники бренду анонсували одразу три нові моделі, які заплановані до виходу на міжнародному ринку. Незважаючи на кризу, згідно зі статистикою, яку проводили у тому числі аналітики Bridgestone, затребуваність у шинах для легкових автомобілів зростає, оскільки постійно підвищується кількість продажів спортивних і позашляхових авто. Відповідно, запити автовласників також підвищуються.

Вивчивши стан ринку і динаміку попиту, фахівці компанії прийшли до висновку, що зараз у першу чергу актуальна розробка всесезонних шин сегмента UHP з удосконаленими спортивними характеристиками і високою продуктивністю у будь-яких погодних умовах.

Результатом таких розробок стали відразу три різнопланові новинки: Potenza Sport, Potenza RE980AS+ и Alenza AS Ultra. Як повідомляють аналітики компанії, завдяки впровадженню цих трьох моделей охоплення ринку у відповідних сегментах на міжнародному рівні складе від 70 до 85%, у тому числі в первинному секторі.

Експлуатаційні характеристики нових моделей

Bridgestone Potenza Sport - пропозиція компанії для автомобілів спортивного сегменту. У порівнянні з попередніми поколіннями спортивних шин ця модель поліпшила показники сухого гальмування на 6%. Підвищена в них також швидкість гальмування і якість управління на мокрій дорозі. Таким поліпшенням сприяють певні технічні властивості моделі:

  •  глибокі поздовжні канавки, які містить малюнок протектора, ефективно виводять воду в дощ;
  •  великі ребра, збільшені блоки протектора, що необхідно для хорошого контакту з дорогою;
  •  3D-ламелі у новому дизайні, що підвищують рівень жорсткості протектора і забезпечують достатній баланс між зчепленням і зносостійкістю;
  •  оновлений склад гумової суміші зі збільшеною часткою силіки, завдяки чому підвищується зчеплення на мокрій дорозі.

У першій половині 2021 року на ринку з'являться шини цієї моделі у 65 розмірах.

Всесезонні шини другої новинки - Potenza RE980AS + отримали оптимізований баланс характеристик, які були зміщені у бік підвищення продуктивності на снігу. Покришки, що мають асиметричний дизайн і спеціальні 3D-ламелі, дають більш високу, ніж у попередників, тягу на снігу, відмінне зчеплення на засніженій дорозі, підвищену комфортність ходу, поліпшену стійкість до зносу. Наступного року почнеться продаж цієї моделі в цілому в 53 розмірах.

Третя модель - Alenza AS Ultra розроблена як заміна шинам Dueler H/L Alenza Plus. Її головні переваги - підвищена продуктивність на засніженій і мокрій дорозі, знижений шум. Крім того, вона заявлена як шини зі збільшеним експлуатаційним ресурсом - гарантійний пробіг повинен скласти 129 тисяч км. Для досягнення таких цілей інженери компанії оновили склад компаунду і внесли зміни у малюнок протектора. У вільному продажу 49 розмірностей цієї моделі з'являться з середини 2021 року.

 

20 листопада 2020 р.