Bridgestone готується до презентації новинок
Дивитися всі Новини

Bridgestone готується до презентації новинок

Японський бренд Bridgestone в жовтні візьме участь в міжнародній виставці INTERMOT International Motorcycle Fair-2018. Виставка пройде в Кельні, і компанія представить відразу кілька нових шин власного виробництва.

Про участь Bridgestone

На стенді японської компанії представлять широкий асортимент покришок  для застосування на різних типах мототранспорту, а також чотири інші новинки, які стануть доступними для широкої аудиторії в 2019 році.

Одна з нових шин - Battlax Hypersport S22, призначена для активної спортивної їзди. Вона здатна забезпечити точну і швидку реакцію на будь-які команди рульового колеса, а також чудово і стабільно входить в повороти. Інноваційна формула компаунда і інноваційний малюнок протектора забезпечують відмінне зчеплення на сухому асфальті і безпеку вологій трасі навіть в період рясних опадів.

Інша новинка від японського бренду - модель Battlax Adventurecross AX41, створена для експлуатації в умовах бездоріжжя. Конфігурація блоків протектора і високоміцний компаунд шини забезпечують чудове зчеплення і тривалий термін служби.

Також Bridgestone готується презентувати шини Battlax Adventurecross Scrambler AX41S для кросових мотоциклів. При їх створенні була використана технологія, яка дозволила створити унікальну формулу компаунда. За рахунок цього протектор підтримує оптимальне зчеплення на сухій дорозі, а також забезпечує відмінну керованість на мокрій поверхні.

Нарешті, ще одна японська новинка - це мотошини для мотоциклів класу ендуро Battlecross E50, створена на основі багаторічних розробок і пропонує потужне зчеплення на всіх типах поверхні. Посилені боковини шини роблять її сверхнадежной і продуктивної, навіть в складних умовах бездоріжжя.

Детальніше про виставку

Міжнародна виставка INTERMOT International Motorcycle Fair-2018 пройде в німецькому Кельні з 3 по 7 жовтня. У ній візьмуть участь понад 1000 компаній, які займаються випуском шин для мотоциклів . Всього у виставці планується участь 220 тисяч відвідувачів, причому близько 60 тисяч є профільними фахівцями у зазначеній галузі. Компанії-учасниці представлять свій асортимент мотоциклів, скутерів і електронних велосипедів, а також комплектуючих до них.

Крім того, учасники виставки представлять свою продукцію потенційним покупцям на безлічі панелей і стендів. На відвідувачів чекає безліч заходів і презентацій в межах виставки, зокрема, на тестовому треку будуть представлені новинки різних брендів. Планується, що виставка INTERMOT стане однією з найбільших виставок мотоциклів і комплектуючих в цьому році.

27 вересня 2018 р.