Bridgestone поділилася інноваціями на Шанхайському автосалоні
Дивитися всі Новини

Bridgestone поділилася інноваціями на Шанхайському автосалоні

На автосалоні в Шанхаї, що стартував декількома днями раніше, традиційно презентують свої новинки усі відомі шинні бренди. Поділилася власними розробками і інноваціями і компанія Bridgestone. На своєму стенді бренд продемонструє вже готові шини, новітні ідеї і їхні практичні втілення.

Стенд Bridgestone в Шанхаї: ідеї і концепції

Перше, на що можуть звернути увагу на стенді Bridgestone відвідувачі автосалону - демонстрація вкладу компанії в створення суспільства стійкої мобільності. Окремий акцент робиться і на участь в програмах підтримки олімпійського і паралімпійського рухів. У рамках реалізації цих ідей був представлений тематичний стенд Bridgestone  на автосалоні.

Екологічна безпека у поєднанні з підвищеною продуктивністю - основні пункти концепції цього виробника. Автомобільні і велошини, представлені на автосалоні в поточному році, - головне підтвердження прагнень Бриджстоун, анонсованих раніше.

Основні експонати Bridgestone

Одним з основних експонатів Bridgestone на шанхайській виставці став новий матеріал High Strength Rubber. Ця надміцна гума була спеціально розроблена для сучасних шин. Особливість High Strength Rubber - в унікальному складі полімеру. У цьому матеріалі уперше були сполучені синтетичні каучуки і смоли на молекулярному рівні. Такий синтетичний каучук має підвищену міцність і захист від зношування. Згідно з дослідженнями, інноваційний матеріал в 5 разів міцніше і стійкіше до механічних ушкоджень, чим натуральна гума. За результатами тестів фахівці Bridgestone зробили висновок про високу економічність High Strength Rubber.

Завдяки низькому зносу шини вимагають заміни значно рідше. Це збільшує їх екологічність і дозволяє швидше рухатися до глобальної мети - до 2050 року повністю перейти на екологічно безпечні матеріали.

Другим важливим експонатом стенду стали екошини нового покоління Ecopia із спеціальною технологією Ologic. Основним досягненням цієї лінійки називають підвищення економічності і безпеки використання автомобільних покришок. Технологія Ologic передбачає спеціальну конструкцію шини : широкий діаметр і вузька протекторна частина в поєднанні дають ефективний аеродинамічний ефект, знижують опір коченню і в цілому підвищують продуктивність. Застосування шин Ecopia з технологією Ologic на автосалоні демонструється безпосередньо на сонцемобілі, який раніше брав участь в еко-раллі.

Літні шини Bridgestone Alenza 001, вже відомі на ринку Turanza T005 представлені в Шанхаї як гума з винятковими експлуатаційними властивостями і тривалим терміном експлуатації. Серед експонатів, які повинні притягнути особливий інтерес, - шини для вантажних машин і автобусів Bridgestone Ecopia R102 і R208. Вони заявлені як унікальні економічні вантажні шини з підвищеним експлуатаційним ресурсом. За характеристикою виробника, вантажні шини універсальні і здатні безпечно і ефективно пересуватися по дорогах різної якості.

Ще одна цікава розробка, винесена на стенд Bridgestone, - безповітряна велошина Air Free Concept. У рамках презентації цього продукту тим, що усім, що бажають запропонували покататися на велосипеді, озутому у безповітряні покришки.

19 квітня 2019 р.