Bridgestone представляє революційні мотошини
Дивитися всі Новини

Bridgestone представляє революційні мотошини

Компанія Bridgestone знову заявила про себе як про новатора в області мотошин. На ринку з'явиться модель Battlax Hypersport S22, яку сам виробник характеризує як революційну і інноваційну. Нові шини обіцяють стати новим поколінням мотоциклетної гуми класу гіперспорт, що виводить на новий рівень відповідність комфорту і безпеці.

Нові мотошини Bridgestone : основні характеристики

Battlax Hypersport S22 уперше з'явилися на міжнародному ринку в січні цього року. Вони відразу були представлені у продажу в декількох типорозмірах. На початку наступного року бренд-виробник обіцяє розширення лінійки з додаванням більшої кількості типоразмеров шин.

Як заявили в Bridgestone, створення Battlax Hypersport S22 ґрунтувалося на потребах сучасних користувачів. При розробці цієї версії розраховували передусім на властивості і особливості мотоциклів, що належать до класу гіперспорт. Тому в першу чергу звертали увагу на удосконалення показників швидкості, маневреності, точність реакції і зчеплення на різних видах поверхні. У керівництві Бриджстоун відмічають, що результат повністю відповідає очікуванням розробників: вони мають високу точність управління і відмінну реакцію, включаючи поведінку при подоланні поворотів.

Властивості і технічні переваги мотошин Battlax Hypersport S22

Літні шини були розроблені для мотоциклів класу гіперспорт. У зв'язку з цим вони мають наступні конструктивні і експлуатаційні властивості:

  • Використання спеціального компаунда. У центральній частині він досить жорсткий, з підвищеною концентрацією силіки. При цьому використання великої кількості смол у бічних частинах робить ці елементи м'якшими. Така конструкція дозволяє добитися максимальної ефективності мотошин на будь-якому типі дороги. Заявлений склад компаунда дозволяє зберегти баланс і зчеплення на сухому і мокрому асфальті;
  • Малюнок протектора, розроблений інженерами Bridgestone, здатний швидко і ефективно відводити воду з плями контакту. Ця ж деталь оптимізує здатність моделі здійснювати швидкі і безпечні повороти;
  • Канавки по поверхні протектора мають такі кути нахилу, щоб оптимізувати усі характеристики покришки під час руху по прямій і в поворотах. Ця ж властивість допомагає однаково добре зберігати баланс на сухому і мокрому асфальтовому покритті.
  • Після виходу новинки були проведені тестування на предмет основних експлуатаційних якостей, властивих мотошинам рівня гіперспорт. За їх результатами, нова модель здатна на 15% ефективніше і швидше проходити повороти в умовах сухої траси порівняно зі своїми конкурентами. Така ж порівняльна оцінка показала, що швидкість подолання сухої траси підвищилася на 1,2 відсотка, в умовах мокрої дороги той же показник рівний 5%.

Одна з найважливіших властивостей нових мотошин Bridgestone - поєднання спортивних швидкісних характеристик з практичністю і безпекою руху на міських дорогах. Новий продукт має широкий спектр застосування і підходить як для звичайних вулиць, так і для треків перегонів.

22 квітня 2019 р.