Bridgestone випустила всепогодні шини під брендом Firestone
Дивитися всі Новини

Bridgestone випустила всепогодні шини під брендом Firestone

Bridgestone регулярно розширює лінійки свого бренду Firestone. У поточному році під цим іменем виходять одразу кілька всепогодних новинок. Шини представлені у трьох варіаціях – для позашляховиків, легких вантажівок і легкових машин.

Всепогодні новинки: асортимент

Популярність всепогодних шин спричинила рішення керівництва Bridgestone щодо оновлення асортименту свого дочірнього бренду Firestone за рахунок одразу декількох інноваційних моделей.

Завдяки оновленням, які вніс американський департамент компанії, нова лінійка Firestone вперше буде включати всепогодні шини широкого призначення. Для позашляховиків виробник пропонує модель Destination A/T2. Одночасно виходять на ринок також легковантажні Destination X / T і легкові Firestone WeatherGrip.

Перераховані моделі об'єднує піктограма 3PMSF, що означає їх універсальність і придатність для експлуатації у зимових умовах. Щодо розмірного діапазону покришок виробник обіцяв повідомити необхідну інформацію у серпні поточного року. Відомо також, що на всі моделі всепогодної лінійки поширюється гарантія в 90 днів. Тим самим Bridgestone гарантує якість продукції.

Всепогодні шини: технології та удосконалення

Firestone Destination A/T2 - всепогодні шини . Їх виробник охарактеризував як всюдихідні і рекомендував для активної експлуатації у складних умовах для позашляховиків. Покришки розраховані на великий пробіг: мінімальний показник складе 88500 км. Таку ж характеристику в американському підрозділі компанії дають і легковантажній моделі Destination X/T. Вона добре справляється з нерівностями на дорозі, успішно долає пересічену місцевість, забезпечуючи комфортний і  м’який рух під час руху по шосе.

WeatherGrip - шини для легкових автомобілів, які виробник представив як довговічні і надійні, що сумлінно працюють протягом усіх сезонів. Головною особливістю цієї моделі називають застосування спеціальної технології Firestone HydroGrip, спрямованої на швидке та ефективне виведення води з поверхні протектора без шкоди для якості управління та гальмування. Ця модель містить відкриті плечові зони і глибокі 3D ламелі на всіх ребрах протектора. Така властивість необхідна для стабілізації керованості на різних типах поверхні - мокрій, засніженій і слизькій. Надійність зчеплення на снігу забезпечує ще одна спеціалізована технологія - Snow Traction Claw. У поєднанні з більш широкою плямою контакту транспортний засіб стає більш стійким за будь-яких погодних умов. Окремо фахівці компанії відзначають рівномірність зносу покришок цієї моделі протягом усього терміну експлуатації. Гарантійний період для Firestone WeatherGrip становить 105000 км. Ця модель вже доступна для продажу. Її розмірний діапазон охоплює близько 60% седанів і кросоверів сучасного ринку та включає 33 типорозміри.

22 травня 2019 р.