Continental пропонує нову всесезонну новинку
Дивитися всі Новини

Continental пропонує нову всесезонну новинку

Німецький шинний бренд Continental представив нові шини для цілорічного використання. Покришки CrossContact RX призначені для позашляховиків і кросоверів і розраховані переважно для експлуатації в європейському кліматі.

CrossContact RX - всесезонна новинка від Continental

Відомий виробник автошин Continental представив свої нові шини в Європі. Першими країнами, у яких була презентована новинка, стали Чехія і Словаччина. Покришки мають всесезонний характер, для чого були передбачені спеціальні особливості дизайну протектора.

Внесезонність як одна з властивостей нової моделі вимагає універсальності від поверхні протектора. У зв'язку з цим виробник характеризує версію як модель, яка однаково стійко і упевнено тримається на сухій, мокрій і засніженій дорожній поверхні.

На ринку модель буде представлена в чотирьох розмірах - від 215/60 R17 96h до 275/45 R22 112w XL. При цьому три варіації розмірів вибрані для комплектації Land Rover. Згідно з діючими правилами європейської маркування, CrossContact RX відносяться до класу "С" по рівню зчеплення з мокрою дорогою. Згідно з показниками паливної економічності ця модель була віднесена до класів "А" і "С".

Основні характеристики і властивості

Нові всесезонні шини мають ряд особливих якостей, розроблених спеціально з метою поліпшення їх експлуатації в різних погодних умовах впродовж цілого року. Розробник повідомляє про такі основні характеристики моделі:

  • Асиметричний дизайн у поєднанні з великою кількістю спеціальних кромок дозволили досягти високих зчіпних властивостей. Ці ж заходи зробили швидшим і надійнішим гальмування на сухому і мокрому асфальті;
  • Наявність спеціальних тривимірних ламелей у складі протектора дозволяє убезпечити і зробити більше контрольованим рух снігу;
  • Профіль шин був спеціальним чином оптимізований з метою рівномірного розподілу тиску і досягненню низького опору коченню. Це призводить до продовження терміну експлуатації і знижує рівень шуму при русі, тим самим підвищуючи акустичний комфорт усередині салону;
  • Шини оснащені прорізами U- образної форми в шашках протектора. Ця особливість робить ефективнішим протистояння акваплануванню, покращує тягу на мокрій дорозі. На цій якості виробники роблять акцент з урахуванням особливостей європейського клімату, у тому числі зимових погодних умов;
  • Спеціальна будова плями контакту протектора дозволяє добитися максимального скорочення гальмівного шляху. Ця ж деталь дозволяє запобігти швидкому зносу покришок завдяки оптимальному розподілу тиску.

Деякі експерти піддають сумніву високі експлуатаційні якості шин цієї моделі в умовах суворих зим. Як показують проведені тести, найкращим цей варіант буде тільки в умовах м'якої і малосніжної зими. Як відомо, ця всесезонна модель - не єдина новинка німецького виробника. Цього сезону на ринку вже з'явилися так звані зелені шини Continental EcoContact 6 і декілька літніх покришок під дочірніми брендами.

12 лютого 2019 р.