Continental розширює літню лінійку
Дивитися всі Новини

Continental розширює літню лінійку

Німецька компанія Continental розпочала серійне виробництво нової моделі літньої гуми EcoContact 6. У травні поточного року бренд представив шини цієї моделі на світовому ринку. Нова літня покришка заявлена як економний продукт, точний в управлінні і гальмуванні на будь-якій поверхні.

Оптимізація EcoContact від Continental

Компанія Continental виводить у продаж свою нову модель літніх шин. У найближчі місяці EcoContact 6 зможуть придбати всі автовласники. Ця модель займає особливе місце у літній лінійці бренду. Фактично вона стала покращеною заміною попередньої версії EcoContact 5.

На сьогодні покришки вже отримали широке визнання серед автовиробників. З моменту першої появи інформації про нову розробку Continental на кінець травня 2019 року вона була омологована для 12 автомобільних брендів. Такий успіх свідчить про те, що поліпшення технічних і експлуатаційних властивостей нової версії справді наявне.

У продажу EcoContact 6 буде представлена у широкому асортименті типорозмірів. Загалом гума цієї моделі вироблятиметься у 95 розмірах діаметром від 13 до 22 дюймів.

Технічні властивості нової моделі

Згідно з характеристикою самого виробника, літні шини нової моделі мають покращені властивості практично за всіма можливими показниками. Основні поліпшення у порівнянні з безпосередньою попередницею EcoContact 5:

  •  На 20% збільшено пробіг;
  •  На 15% нижчий показник опору коченню;
  •  На 6% покращено гальмування на мокрій дорозі;
  •  На 2% удосконалене гальмування в сухих умовах.

Оптимізована у порівнянні з попередніми версіями і реакція на рульове керування.

Виробник характеризує новий продукт як зносостійкі шини, призначені для легкових авто різних класів.

Значну частку оптимізації і поліпшень фахівці Continental пояснюють використанням абсолютно нового складу компаунду. Його формула включає велику кількість силіки. Але основний секрет - не у використанні якогось одного компонента, а у збалансованому поєднанні різних хімічних складових. Взаємодія і співвідношення всіх полімерів у складі гуми у процесі тривалих розробок були максимально оптимізовані. У компаунд були також введені деякі інноваційні добавки, призначені для поліпшення контакту поверхні шини і дороги.

Використовувані Continental інноваційні матеріали отримали назву GreenChili 2.0. Їхнє застосування дозволило досягти значних поліпшень в експлуатації шин. Саме склад компаунда, згідно з даними експертів компанії, сприяє підвищенню паливної економічності, покращенню показників гальмування і ходимості. Дослідження складу компаунду і попередньо проведені тести показали, що в EcoContact шостого покоління вдалося досягти підвищеної міцності шини . Вона практично не схильна до деформації, навіть з підвищеними навантаженнями. Окремі добавки призначені для поліпшення адаптації протектора до нерівностей на дорогах.

Сам виробник характеризує свою нову розробку як високотехнологічний продукт, створений для задоволення всіх основних вимог безпеки, комфорту та економічності.

05 червня 2019 р.