Continental розширює розмірну лінійку всесезонних AllSeasonContact
Дивитися всі Новини

Continental розширює розмірну лінійку всесезонних AllSeasonContact

Популярна всесезонна модель компанії Continental у поточному році буде випущена у декількох нових розмірах. Про це нещодавно повідомили представники німецького бренду. Як відомо, найближчим часом шини стануть доступні в 119 розмірах, розбіг посадкового діаметру складатиме від 14 до 20 дюймів.

Оновлення розмірного діапазону Continental AllSeasonContact

У німецькій компанії Continental повідомили про чергове оновлення всесезонної лінійки. Цього разу буде розширено розмірний ряд однієї з популярних моделей бренду AllSeasonContact. Цими шинами компанія дебютувала у всесезонному сегменті ринку в 2017 році. Спочатку їх випустили у 41 розмірі. Зараз, після оновлення, розмірний асортимент досягне 119 найменувань, діапазон ширини протектора - від 175 до 255 мм, посадковий діаметр - 14-20 дюймів.

 

Таке рішення компанією було прийнято цілком обґрунтовано: Continental, який раніше підтримував виключно застосування сезонних покришок, створив цю модель з унікальною конструкцією, що дозволяє зберігати продуктивність і безпеку в будь-яких погодних умовах. Всесезонні шини цієї моделі призначені для експлуатації на автомобілях різних габаритів - від компактних моделей до великогабаритних легкових автомобілів класу люкс.

Ще одне оновлення стосується окремих розмірних позицій. Згідно з інформацією виробника, деякі розміри додатково оснащені спеціальною технологією ContiSeal. Її застосування дозволяє знижувати шум завдяки наявності у конструкції покришки додаткового шару.

Технічні та експлуатаційні властивості

Згідно з резюме виробника, основні переваги AllSeasonContact - відмінні зчіпні властивості на мокрій дорозі, у тому числі і в період міжсезоння, дуже хороше гальмування у сухих і мокрих дорожніх умовах в літній період, а також найкращі показники опору коченню у своїй категорії.

Серед характеристик Continental AllSeasonContact відзначають такі:

  •  направлений малюнок, блоки і ламелі якого розташовані таким чином, щоб забезпечувати ідеальну тягу на засніженій поверхні, а також високу продуктивність у будь-яких умовах;
  •  посилена конструкція покришки , завдання якої - захист від негативного зовнішнього впливу і високих навантажень. При цьому, завдяки застосуванню сучасних матеріалів таке посилення не додає конструкції додаткової ваги, зберігаючи її легкість та економічність;
  •  підвищена безпека руху також досягається завдяки оптимізації конструкції покришки: її посадка на диск здійснюється з більшою міцністю і герметичністю, для чого використовуються спеціальні сталеві бортові кільця;
  •  унікальний склад гумової суміші, покращений додаванням більшої кількості діоксиду кремнію, підвищує м'якість та еластичність складу. А використання активного компаунду, що має назву Traction Silica Compound, підвищує зчеплення на снігу і льоду.

Що важливо, модель заявлена як повністю безпечна при їзді на холодних і засніжених дорогах. Це підтверджує наявність маркування 3PMSF, що дозволяє застосування моделі в умовах засніжених доріг.

 

19 жовтня 2020 р.