Пусто
Cooper випустила нову всесезонку Starfire
Дивитися всі Новини

Cooper випустила нову всесезонку Starfire

Американська компанія Cooper Tire & Rubber випустила нову шину в рамках свого бренду Starfire. Це шина для всесезонного використання Starfire Solarus AS, створена для легкових автомобілів і кросоверів.

Детальніше про шину

Starfire Solarus AS отримала ненаправлений симетричний протекторний малюнок. Покришки  2018 року створювалася спеціально для північноамериканського ринку.

Шина прийде на зміну старим моделям Starfire SF340 і Starfire RS-C 2.0, і буде відрізнятися вельми привабливою ціною. Це пов'язано з тим, що компанія-виробник застосувала в роботі вже відомі і перевірені технології.

В ході виробництва новинки застосовувалася вдосконалена гумова суміш. Профіль протектора також отримав інноваційну конструкцію. Все це сприяє тому, щоб шина показала максимальні результати в будь-яку пору року. Конструкція Starfire Solarus AS проектувалася так, щоб забезпечити плавну їзду і підвищену керованість. Бічні зони покришки оснащені глибокими канавками, що забезпечує хорошу тягу протягом всього терміну служби покришки.

При створенні протектора застосовувалося комп'ютерне моделювання, щоб розмістити блоки оптимальним чином для всесезонной гуми. Ламельний малюнок на шашках протектора забезпечує комфорт управління і впевнене зчеплення покришки на мокрій і сухій трасі, а також на сніжному і крижаному покритті.

Як зазначив директор з управління продуктами Cooper Tire Скотт Джеймісон, розмірний діапазон старих моделей Starfire SF340 і Starfire RS-C 2.0 охоплював лише 65% ринку. Тому нова шина Starfire Solarus AS заповнить 81% ринку шин для легкових авто і легких позашляховиків. Джеймісон додав, що новинка для всесезонного використання отримала збільшений гарантійний пробіг в 50 тисяч миль.

Всесезонна шина Solarus AS вже доступна на ринку в 52 найбільш популярних посадкових діаметрах.

Про виробника

Американська компанія Cooper Tire & Rubber має довгу історію тривалістю майже в 100 років. За цей час вона встигла напрацювати безліч власних технологій і розширити свою сферу впливу на ринку. Споживачі можуть вибрати відповідний для себе варіант з більш, ніж трьохсот моделей шин різного призначення і сезонності.

У розпорядженні компанії Cooper - власні дослідницькі центри, де проводиться розробка інноваційних компаундов і протекторних малюнків. Cooper Tire & Rubber постійно працює і над розширенням власної інфраструктури, відкриваючи нові заводи і створюючи нові бренди. Все це дозволило виробникові впевнено зайняти свою нішу на ринку, куди постачається тільки висококласна продукція.

27 липня 2018 р.