Doublestar презентує літню новинку
Дивитися всі Новини

Doublestar презентує літню новинку

Китайська компанія з виробництва автомобільної гуми Doublestar представляє нові шини для літньої експлуатації. Crossleader DSU02 Plus заявлені як суперміцні, довговічні та безпечні.

Crossleader DSU02 Plus - літні шини від Doublestar

Китайський шинний виробник Doublestar повідомив про вихід на ринок нових літніх шин Crossleader DSU02 Plus. Цій моделі властива висока продуктивність, покращені показники міцності і довговічності. Одне з її найважливіших якостей - підвищена безпеку під час руху.

Літні шини цієї моделі дебютують на китайському ринку. Вони будуть представлені в 26 типорозмірах - в діапазоні 205/55 R16 - 285/45 R22. Виробник рекомендує новинку для експлуатації на автомобілях люкс - і преміум-класу.

Експлуатаційні властивості

Шини за традиції мають асиметричний малюнок протектора, вони призначені для використання у літній період на легкових автомобілях. Ця модель поповнила літню лінійку Doublestar і стала удосконаленою і оновленою версією попередньої варіації Crossleader DSU02.

Одне з важливих досягнень виробника у створенні нової Crossleader DSU02 Plus - оптимізація її технічних якостей. Міцність конструкції покришки вдалося підвищити на 20% завдяки використанню спеціального металокордного каркасу. Ця ж розробка сприяє збільшенню продуктивності та витривалості. В тому числі покришки можуть розвивати високу швидкість без зниження показників безпеки. Використання спеціальних арамідних волокон при виготовленні боковин конструкції дозволило збільшити стійкість до пошкоджень на 50%.

При створенні шин Crossleader DSU02 Plus були використані й інші інноваційні технології. Особливий предмет гордості розробників Doublestar - здатність автоматично заклеювати проколи невеликого діаметру. Ця функція з'явилася ще у попередній версії, тут була удосконалена.

При виготовленні нових шин використовувалася спеціальна гумова суміш, яка виконує цілий ряд функцій. По-перше, новий склад підвищує рівень міцності і стійкості до пошкоджень. По-друге, дозволяє підвищити їздовим комфорт. І, що важливо, гумова суміш, використовувана Doublestar, мінімізує рівень шумності шин.

В інших характеристиках новинка стала логічним і поліпшеним продовженням своєї попередниці Crossleader DSU02, що вийшла на ринок в 2018 році. Тут схожий асиметричний дизайн протектора, який забезпечує однаково якісну та безпечний рух як на сухій, так і на мокрій дорожньої поверхні. Для експлуатації в умовах мокрій дороги була розроблена спеціальна конструкція протектора - відкрита плечова зона внутрішньої частини протектора в поєднанні з розширеними окружними канавками. При цьому за зчеплення на сухій дорозі відповідає зовнішня частина протектора. Зниженню шуму сприяють і так звані канавки глушники. Бічна безпориста поверхня покращує зовнішній вигляд шини, надаючи їй додаткову привабливість.

07 травня 2019 р.