Duratti перейде на випуск вантажних шин
Дивитися всі Новини

Duratti перейде на випуск вантажних шин

Китайський шинний бренд Duratti оголосив про розширення асортименту за рахунок додавання лінійки вантажних шин. Відома раніше більшою мірою як виробник легкових покришок, компанія прийняла рішення про збільшення товарної різноманітності саме на користь гуми для вантажних машин і автобусів. Нові шини займуть своє місце переважно у бюджетному сегменті.

Оновлення асортименту Duratti

Китайська компанія Duratti Rubber Corporation, відома як виробник легкових автомобільних шин невисокої цінової категорії, міняє свою стратегію і кардинально розширює асортимент.

Як заявили офіційні представники корпорації, під брендом Duratti скоро з'являться вантажні і автобусні шини. На даний момент ця компанія випускає тільки легкові покришки під власним брендом Rydanz. Виробник спеціалізується переважно на випуску всесезонних і   літніх шин , які зайняли упевнену позицію у бюджетному сегменті ринку. Ця відносно молода компанія, створена в 2011 році, вже активно експортує свою продукцію в різні регіони світу, плануючи розширювати свій ареал присутності.

Вантажні шини від Duratti: властивості і особливості

Подробиць майбутніх вантажних лінійок представники Duratti не розкривають. Проте оскільки продукція, вже присутня на ринку, відноситься до недорогого сектора своєї категорії, таких же рішень чекають і при випуску вантажних шин. Невідомі і точні дати появи на ринку нової продукції. У Duratti заявляють, що об'єми продукції збільшуватимуться поступово, у міру зростання попиту.

Самі експерти компанії заявили: попри те, що ніша вантажних шин в Китаї і світі повністю не зайнята, існуючі бренди поставили високу планку. Тому з випуском своєї продукції Duratti не квапитиметься, приділивши значну увагу якості і інноваційним технологіям.

Рішення, прийняте відносно розширення лінійки, фахівці компанії пояснюють особливостями попиту і загальним станом світового шинного ринку. Впродовж тривалого періоду китайські виробники переживали складні часи. Проте останніми роками в Duratti Rubber Corporation значне зростання продажів і збільшення доходів.

Що стосується цінової політики в майбутньому, в Duratti поділилися планами вийти з эконом- в преміум сегмент. Це означає, що бренду необхідно вийти на рівень інших відомих китайських виробників, у тому числі Triangle.

Для українського покупця продукція Duratti в першу чергу може бути актуальна завдяки доступній вартості виробів. Проте терміни, в які вона з'явиться на вітчизняному ринку, не повідомляються. На сьогодні до 80 % продукції компанії експортується в країни Азії, Латинської Америки, Африки і Близького Сходу. Згідно з планами компанії, вийшовши на ринок вантажних шин , вона розширюватиме круг постійних покупців. Як відомо, на даний момент флагманами у вантажній категорії залишаються Triangle, Matador, Hankook і ряд інших відомих виробників.

22 лютого 2019 р.