Подвійна економія: Bridgestone представила нову протекторну стрічку Bandag FuelTech
Дивитися всі Новини

Подвійна економія: Bridgestone представила нову протекторну стрічку Bandag FuelTech

Інновація призначена для відновлення зношеного протектора покришок для автобусів і вантажного транспорту. Таким чином, автомобільна гума дозволяє не тільки скоротити витрату палива, але і збільшити робочий ресурс кожної шини. Протекторна стрічка призначена для відновлення всесезонних шин Bridgestone R123 Ecopia.

Суть технології

Минулого року компанія Bridgestone представила нові комерційні шини R123 Ecopia. Вони відносяться до сегменту паливозберігаючих і можуть значною мірою оптимізувати витрати будь-якого автопарку. Крім того, вони мають підвищений робочий ресурс за рахунок можливості відновлення протектора. Цього року лінійка компанії доповнилася новинкою - протекторна стрічка Bandag B123 FuelTech.

Як відзначають розробники, інновація дозволила знизити втрату енергії на 4,7%. Це означає значну економію палива і скорочення витрат автопарку більш, ніж на 165 тисяч доларів в порівнянні з пропозиціями конкуруючих шиновиробників.

Крім значної паливної економічності, ці шини мають і інші переваги:

  •         впевнена керованість;
  •         опір коченню;
  •         низьке стирання;
  •         інноваційний склад гумової суміші.

Протекторна стрічка для відновлення має новий, поліпшений дизайн ребер жорсткості. Це дозволять знизити нерівномірний знос шин, що також сприяє збільшенню терміну експлуатації гуми. Змін зазнав і протекторний малюнок, що забезпечує надійне зчеплення на будь-якому типі покриття.

Детальніше про Бріджстоун R123 Ecopia

Дана модель розроблялася для осей причепів і отримала сертифікацію за програмою U.S. EPA SmartWay Американської агенції з охорони навколишнього середовища. Її можна використовувати як для регіональних перевезень, так і для далеких поїздок міжміськими трасами.

Склад компаунда створений за технологією NanoPro-Tech, яка дозволила знизити стирання і витрату палива. Крім того, покришки створювалися з урахуванням можливого подальшого відновлення. Шини забезпечують високу продуктивність і допоможуть знизити загальну вартість вантажоперевезень на будь-які відстані.

При створенні конструкції також використовувався ряд інновацій. Так, технологія тонких стінок боковини IntelliShape дозволила знизити вагу покришки і оптимізувати опір коченню. Ламельна сітка Cross-Rib Sipes відповідає за покращене зчеплення на мокрому покритті, а особлива структура основних ребер дозволяє рівномірно зношувати протектор. Структура бічних ребер дозволяє зберігати стійкість при маневруванні і входженні в поворот. Крім того, їх товщина запобігає механічним пошкодженням і деформації при наїзді на перешкоду.

Покришки Bridgestone R123 Ecopia можна використовувати і в пасажирських, і в вантажних автопарках.

 

24 грудня 2020 р.