Пусто
Ecopia H/L 001 - нові літні шини від Bridgestone
Дивитися всі Новини

Ecopia H/L 001 - нові літні шини від Bridgestone

Бренд Bridgestone представив новий продукт - літні шини Ecopia H/L 001 для автомобілів класу SUV. У Сінгапурі пройшла презентація цього сучасного представника категорії зелених покришок.

Ecopia H/L 001 - новинка Бриджстоун

Сінгапурський підрозділ шинного бренду Bridgestone провів презентацію своєї нової гуми для літньої експлуатації. Модель Ecopia H/L 001 заявлена як покришки для міських автомобілів позадорожнього типу. Основне її призначення - їзда по асфальтованій дорозі. Виробники заявляють, що Ecopia H/L 001 при русі на рівній міській дорозі або трасі має широкий швидкісний потенціал і може використовуватися для їзди на машинах спортивного класу.

У першу чергу в продаж Ecopia H/L 001 буде запущена на батьківщині, в Сінгапурі. Це станеться вже найближчим часом. Впродовж року покришки вийдуть на європейський і міжнародний ринок.

Технічні властивості і удосконалення

Основою для створення Ecopia H/L 001 стала попередня літня модель Бриджстоун Ecopia EP 850, випущена в 2014 році. Попередниця, призначена для кросоверів, позашляховиків і легкових авто з великим діаметром коліс, стала справжньою легендою у своїй категорії. Вона має відмінні ходові показники і високу продуктивність. Як стверджують інженери Bridgestone, літні шини нової моделі практично за усіма показниками вирвалися вперед і демонструють ще більше вражаючі результати.

Основними експлуатаційними особливостями Bridgestone Ecopia H/L 001 називають:

  • Збільшення ефективності гальмування і керованості на мокрому і сухому дорожньому покритті;
  • Економія витрати палива;
  • Механічний і акустичний комфорт.

Чималу ставку у Бриджстоун роблять на приналежність Ecopia H/L 001 до категорії зелених, тобто енергозберігаючих та екологічних покришок.

У перший рік після появи на ринку покришки будуть представлені у продажу в широкому розмірному діапазоні - від 15 до 20 дюймів в діаметрі.

З важливих особливостей конструкції новинки - традиційне для продукції Бриджстоун використання спеціальної силіконово-каучукової гумової суміші. Формула гумового складу розроблялася експертами компанії з метою поліпшення ходових характеристик, стійкості і досягнення підвищеного акустичного комфорту. Додавання в суміш спеціальних наноматеріалів дозволило поліпшити експлуатаційні показники і забезпечити триваліший термін експлуатації. Малюнок протектора був вдосконалений з метою посилення зчеплення на вологій дорозі і досягнення кращої маневреності. Посилені боковини, подібно до інших моделей лінійки, дозволяють добитися більш високої тривалості терміну експлуатації.

Окрім Ecopia H/L 001 під час сінгапурської презентації були представлені ще одні літні покришки бренду Бриджстоун - анонсовані раніше DriveQuard. Відмітна їх особливість, на яку роблять ставку розробники, - вдосконалена конструкція Run - Flat. Завдяки появі таких моделей в лінійці сінгапурської Bridgestone це відділення японської компанії вийшло на новий рівень ринку, ставши повноцінним його учасником. Цей факт у черговий раз продемонструвала експозиція на останній презентації в Сінгапурі.

03 квітня 2019 р.