Ferrari обирає Bridgestone
Дивитися всі Новини

Ferrari обирає Bridgestone

Компанія Bridgestone заявила про те, що її покришки Potenza S007 увійдуть в комплектацію спортивного автомобіля Ferrari Portofino. Шини будуть доставлятися на завод автомобільної компанії в Італії в 2 типорозмірах. Встановлюватися покришки будуть в тому випадку, якщо покупець автомобіля робить попереднє замовлення на дану гуму.

Детальніше про Potenza S007

Японський бренд створював дану модель автомобільної гуми саме для високопотужних спортивних автомобілів. В результаті, покришки здатні витримувати великі навантаження і високі швидкості. Літня модель Potenza S007 отримала в своє розпорядження ряд інноваційних технологій і матеріалів, які допомогли досягти поставленої мети.

Протектор має асиметричну структуру, зовнішні плечі досить широкі, а боковини оснащені жорсткими блоками, що допомагає поліпшити зчеплення з поверхнею при здійсненні різких і швидкісних маневрів. Дренажна система складається з широких кільцевих канавок, які миттєво викидають вологу з контактної плями, покращуючи зчеплення під час опадів. В цілому малюнок протектора розроблений таким чином, щоб покришка могла зберігати курсову стійкість і чітко реагувала на рульові команди в умовах екстремального використання. Саме ці характеристики і стали ключовими для спорткара Portofino від Ferrari. Адже потужному швидкісному автомобілю необхідна відповідна гума.

У виготовленні шини Potenza S007 була також застосована технологія Run Flat, що дозволяє продовжувати рух на зниженій швидкості навіть після проколу. Таким чином, отримавши пошкодження, водій може спокійно дістатися до шиномонтажу і усунути неполадку.

Про виробника

Японська компанія Bridgestone почала співпрацювати з Ferrari ще в 1990 році, створивши унікальні шини для автомобіля Maranello Ferrari 348. Покришка Potenza S007 являє собою додаткове заводське обладнання для 8-циліндрового 488 GTB, а також спорткарів Spider. Слід також зазначити, що саме Bridgestone була постачальником автогуми для Ferrari, коли та вісім разів поспіль вигравала Формулу-1.

Європейське відділення Bridgestone має штаб-квартиру в Бельгії і є дочірнім підприємством Tokyo-based Bridgestone Corporation - найбільшого гравця на шинному ринку. У європейському регіоні розташовано 12 заводів бренду, науково-дослідні лабораторії і власний полігон для випробування готової продукції. Кожна покришка проходить багаторівневу перевірку на кожному етапі виробництва, так що з конвеєра сходять дійсно висококласні шини, які отримують визнання і нагороди в різних номінаціях найпрестижніших конкурсів та тест-драйвів. І одним із доказів високих експлуатаційних якостей покришок Бріджстоун якраз і є співпраця з всесвітньо відомою компанією Ferrari.

Покришки, що випускаються брендом, доступні в багатьох країнах світу, включаючи Україну. Тут їх можна купити за найбільш вигідною ціною в інтернет-магазині Інфошина.

13 червня 2018 р.