Ford Focus Active взується в Hankook Ventus Prime 3 K125
Дивитися всі Новини

Ford Focus Active взується в Hankook Ventus Prime 3 K125

Новий кросовер Форд буде укомплектований шинами Hankook. Рішення про вибір моделі Hankook Ventus Prime 3 K125 для Focus Active було прийнято завдяки високим експлуатаційним якостям нової гуми: шини відрізняються ідеальною конструкцією і складом для якісного і зручного літнього використання.

Особливості вибору Ford

В компанії форд офіційно повідомили про рішення відносно комплектації своєї нової моделі. Оригінальними шинами кросовера Ford Focus Active стане преміальна модель Ventus Prime 3 K125 від виробника Hankook.

Продовження співпраці стало можливим завдяки унікальним властивостям і інноваційним розробкам, які фахівці Hankook використали при створенні нової моделі шин. У ній поєднуються ідеальні ходові властивості в умовах сухої і вологої погоди. Як повідомляється, окрема увага розробників була приділена компромісу характеристик на сухому і мокрому асфальті. Саме зчеплення і гальмування на вологій дорозі, за словами представників шинної компанії, було в пріоритеті при створенні літньої гуми для потужного кросовера.

Для нового Форда виробником представлені шини зі швидкісним індексом V і в двох типорозмірах - 215/50 R18 і 215/55 R17.

Технічні і експлуатаційні властивості

Літні шини UHP- типу розроблені цілеспрямовано для поліпшення зчеплення транспортного засобу на мокрій дорозі, а також удосконалення її властивостей і керованості в умовах сухої дорожньої поверхні. Виробник дає таку характеристику експлуатаційним якостям нової моделі:

  • Асиметрична конструкція цього протектора має збільшену поверхню контакту з дорогою. Це підвищує точність і безпеку при русі на будь-якій швидкості;
  • Наявність дренажних канавок збільшеної ширини сприяють поліпшенню гальмування після дощу. Доповнюють їх спеціальні прорізи, щілиновидна конструкція яких забезпечує баланс характеристик покришок на поверхні будь-якого типу;
  • Застосування унікальної технології того, що компаундує: силіка спеціального складу допомагає поліпшити властивості гальмування на мокрому асфальті. Збільшену кількість діоксиду кремнію покращують тягу і знижують опір коченню;
  • Посилені бічні поверхні у поєднанні з широким металокордним брекером підвищують керованість і покращують реакцію на дії керма.

Виробник характеризує цю модель як гуму, призначену для легкових машин середнього і люкс-класу, а також для великих авто сімейного типу. З'явившись в 2016 році, Ventus Prime 3 K125 заслужила звання флагмана своєї лінійки в категорії літніх преміальних шин. За своїми властивостями її фактично можна віднести до покришок турингового класу.

Нова модель вже стала володарем декількох важливих нагород. Пройшовши тестування в 2018 році, яке проводив німецький ADAS, ця модель отримав позитивну оцінку. У тому ж році ці літні шини стали лідером за результатами тестування Auto Bild. Відмічали їх і ще раніше - в 2016 році, коли цей продукт отримав спеціальну премію за показниками дизайну.

18 лютого 2019 р.