Giti Tire выпустила две грузовые новинки с широкими профилями
Дивитися всі Новини

Giti Tire выпустила две грузовые новинки с широкими профилями

Американський підрозділ азіатської компанії Giti Tire презентував дві нові розробки, призначені для оснащення вантажних автомобілів. Особливістю обох нових шин стала ультра-широка база.

Призначення і конструкція Giti GDL633 FS

Американські автомобілісти зможуть купити вантажні покришки Giti GDL633 FS вже в серпні поточного року. Модель надійде в продаж в типорозмірі 445 / 50R22.5.

Як повідомляють представники виробника, виріб розроблено спеціально для здійснення тривалих рейсів між містами. Ключовими перевагами цих шин нового покоління стали:

  •  унікальний склад компаунда, який забезпечує знижений опір коченню і дозволяє заощадити на технічному обслуговуванні авто;
  •  ламелі і дренажні канали специфічної конструкції (впливають на рівномірний розподіл тиску в робочій області, мінімізують нерівномірний знос);
  •  протектор з жорсткими блоками (призводить до підвищення тягово-зчіпних властивостей шин, покращує стійкість);
  •  наявність семи поздовжніх канавок для виведення води з зони контакту.

Модель призначена для установки на провідну вісь вантажних транспортних засобів.

Giti GTL933 FS - витривалі покришки для причепів

​Друга новинка отримала назву GTL933 FS, вона створена для оснащення коліс осей вільного кочення. Модель має паливозберігаючі властивості і низький опір коченню. Крім того, шина може похвалитися вдосконаленим дизайном зовнішніх ребер протектора. Це сприяє більш рівномірному стиранню компаунда.

Також модель характеризується збільшеною контактною плямою і більш довгим терміном експлуатації, ніж аналогічні вироби бренду. Щоб виключити застрявання каменів в поглибленнях протектора, інженери Джі Ті розробили дренажну систему зі спеціальною структурою каналів.

Представники компанії-виробника відзначили, що виведення на ринок цих широкобазних шин є відповіддю на запити автомобілістів, які виявили статистичні дослідження. Керівники Giti Tire розраховують, що поява подібних моделей в асортименті компанії дозволить бренду зайняти верхні щаблі в рейтингу кращих TBR-шин.

У чому переваги широкопрофільних покришок

Покришки з широкою базою при однаковому зовнішньому діаметрі перевершують звичайні (тороідні) моделі за наступними параметрами:

  •  гарантують менший опір коченню при динамічній їзді по асфальтованих дорогах;
  •  більш ефективно гальмують;
  •  мають підвищену керованістю, швидше реагують на команди керма;
  •  відрізняються курсовою стійкістю, стабільністю та безпекою.

Поряд з достоїнствами широкопрофільні вироби отримують і деякі недоліки. Наприклад, вони підвищують загальну масу вантажного автомобіля, мають більш високу вартість і досить жорсткий компаунд.

Крім того, за рахунок збільшеного розміру шини, для зберігання запаски потрібно більше місця.

14 серпня 2018 р.