Giti випустила систему контролю тиску в шинах
Дивитися всі Новини

Giti випустила систему контролю тиску в шинах

Giti Tire виступила на тематичній виставці CV Show зі своєю новою розробкою - системою контролю тиску в шинах. Giti Fleet SMART стала першим і достатньо успішним винаходом шинної компанії в цьому напрямку. Як анонсували творці системи, вона здатна безперервно контролювати шини на предмет виникнення проблем з рівнем тиску і своєчасно повідомляти про порушення.

Шинний бренд Giti представив свою дебютну розробку в галузі контролю шинного тиску. Презентація нової системи під назвою Giti Fleet SMART відбулася на спеціалізованій автомобільній виставці Commercial Vehicle Show, організованій у Великій Британії. На цьому щорічному заході традиційно представляють найбільш перспективні новинки в галузі.

Свою новинку фахівці Giti охарактеризували як систему, яка здатна не тільки здійснювати моніторинг поточного стану автомобільної гуми, але й виконувати прогноз на майбутнє. Згідно характеристиці представників, нова розробка може повідомляти про потенційні проблеми з покришками.

У британському відділенні Giti Tire повідомили, що система повинна стати ефективним інструментом у запобіганні аварійних ситуацій, які нерідко відбуваються з причини різкого зниження тиску в шинах та відсутності належного контролю з боку водіїв.

Принцип роботи системи

Суть дії нової системи контролю тиску - у своєчасному сповіщенні водія про існуючі або потенційні проблеми. Якщо показник тиску опиняється за межами норми, система повідомляє про це водія або технічних фахівців. За необхідності отримання термінової допомоги брендом передбачена можливість надання послуг одним з дилерів Giti. У дорожніх умовах можливе надання допомоги Giti Assist.

Головна особливість роботи Giti Fleet SMART - постійне відстеження й проведення детального аналізу стану автомобільної гуми. В розробці цієї системи брали участь також фахівці TyreWatch. Фактично Giti Fleet SMART є частиною комплексної пропозиції цього бренду для автобусів, вантажних авто та іншого спеціалізованого транспорту.

Як відомо, Giti - одна з найбільших шинних компаній у світі. Вона спеціалізується у числі інших напрямків на виготовленні вантажних, автобусних і інших спеціалізованих видів гуми. У її асортименті - такі унікальні на сьогодні продукти, як гоночні шини для вантажівок і автобусів. Крім того, Giti Tire відома як виробник шин для автомобілів всіх категорій, в тому числі легкових і вантажних. У 2018 - 2019 роках сінгапурська компанія приділила увагу випуску всесезонних шин . Затребуваною новинкою на міжнародному ринку стала модель Giti AllSeason AS1. Компанія виробляє покришки спортивного напрямку, тому її технічні розробки піддаються ретельному тестуванню і контролю.

17 травня 2019 р.