Goodyear представила нові шини на індійському ринку
Дивитися всі Новини

Goodyear представила нові шини на індійському ринку

Компанія Goodyear презентувала на ринку Індії покришки Assurance Triplemax 2. Фахівці бренду відзначають, що в цій країні виріс попит на шини високої якості з відмінними експлуатаційними характеристиками. Так що дана гума цілком відповідає вимогам, демонструючи стабільно високий рівень продуктивності і безпеки.

Детальніше про покришку

Модель Assurance Triplemax 2 призначена для легкових автомобілів і створювалася із застосуванням технології HydroTred. Завдяки їй до складу компаунда були включені додаткові адгезивні добавки, які змогли значно поліпшити гальмування на мокрій поверхні.

Асиметричний протектор поліпшує зчеплення і дає високу керованість на різних типах літньої дороги. Також покришка здатна забезпечити значну економію палива.

Новинка з'явилася в 2018 році, її вихід був приурочений до 120-річчя компанії. Шина відноситься до медіум-сегменту.

До складу гумової суміші увійшла підвищена кількість силіки, що дозволяє домогтися від Assurance Triple Max 2 збалансованої продуктивності і ефективного гальмування на мокрій трасі.

Профіль легкової шини був оптимізований таким чином, щоб навантаження рівномірно розподілялася по плямі контакту. Це сприяє точності управління і більш чуйній реакції на команди рульового колеса, як при прямому курсуванні, так і при здійсненні маневрів.

Протекторний малюнок розроблений таким чином, щоб створювати мінімальний шум, що буде дуже корисно для далеких поїздок. Шашки протектора мають середній розмір, що дозволяє домогтися плавності ходу шини.

Goodyear Assurance Triple Max 2 отримала посилені боковини, які підвищують стійкість гуми до різного роду механічних впливів і пошкоджень. Покришка успішно справляється з дорожнім покриттям різної якості і не втрачає високих експлуатаційних властивостей на складних ділянках траси.

Ефективна дренажна система, що включає вузькі бічні канавки і ребра в медіальній зоні, успішно справляється навіть з рясними опадами, швидко викидаючи вологу з контактної плями.

На ринок Індії модель Goodyear Assurance Triple Max 2 буде поставлятися в 9 типорозмірах від R14 до R16. В подальшому планується поставка шин інших посадочних діаметрів.

Goodyear в Азії

Найбільша американська шинна корпорація вже не перший рік працює в азіатських країнах. сюди не тільки поставляється високоякісна продукція для різного роду транспортних засобів, але також активно будуються заводи Goodyear, а виробництво постійно нарощується.

Відзначимо на завершення, що модель Assurance Triple Max 2 створювалася не тільки на честь ювілею компанії, але також і на честь 50-ї річниці присутності Гудієр на азіатському ринку.

18 липня 2018 р.