Goodyear представляє нову всесезонную гуму
Дивитися всі Новини

Goodyear представляє нову всесезонную гуму

Шинний бренд Goodyear розширив свою лінійку покришок для цілорічного використання, повідомивши про вихід нової моделі Assurance WeatherReady. Шини створені для легкових автомобілів широкого спектру, а також кросоверів і мікроавтобусів.

Переваги Assurance WeatherReady від Goodyear

Відомий у галузі автомобільної гуми бренд Goodyear виводить на ринок нові шини, призначені для використання упродовж усього року. Модель універсальна: вона підходить для легкових машин, позашляховиків і мікроавтобусів. До купівлі шини будуть доступні вже впродовж 2019 року. Експлуатаційні характеристики покришок значно поліпшені порівняно з попередниками: на відміну від багатьох позасезонних моделей. Цьому у тому числі послужили ряд технологічних і інженерних розробок.

У їх числі - здатність гуми підлаштовуватися під погодні умови і особливості довкілля. Ще одна ексклюзивна властивість - інноваційний спосіб захисту від зношування протектора. Assurance WeatherReady має високий рівень тяги на сніговій поверхні, її гальмівний шлях як на сухій, так і на мокрій дорозі відповідає вимогам безпеки. Добрі результати шини показали і при тестуванні показників маневреності, особливо на мокрому асфальті. Більшою мірою Assurance WeatherReady призначені для експлуатації у відносно теплому кліматі з малосніжними зимами. Проте використовувані технології дозволяють безпечно і комфортно їздити і в холодніших погодних умовах.

Технічні і експлуатаційні характеристики

Згідно інформації виробника, нові всесезонні шини від Goodyear мають наступні технічні параметри:

  • Клас шини - А;
  • Показник зчеплення на мокрій поверхні - В;
  • Рівень шумності - 72 децибели;
  • Міра прохідності - 80/20.

Унікальна гумова суміш - одна з важливих відмінних рис цієї моделі. При різних показниках температури і вологості вона проявляє себе по-різному, підлаштовуючись під особливості погодних умов.

Ще одна новітня розробка - спеціалізована система канавок Evolving Traction Grooves. Її особливість полягає в тому, що у міру зношування поверхні протектора відбувається вивільнення нових канавок. Ця властивість дозволяє значно продовжити термін експлуатації гуми.

Ризик аквапланування в цій моделі зводиться до нуля завдяки використання глибоких канавок, розташованих подовжньо і по діагоналі. Така форма канавок дозволяє швидко і дієво виводити воду з плями контакту і робити рух безпечним. Від ковзання на обмерзлій або засніженій дорозі захищають ламелі зигзагоподібної форми, розташовані на блоках в центральній зоні.

Спеціально для створення цієї моделі була запатентована технологія ламелей, що самоблокуються. Цей винахід ефективно працює при різкій зміні погоди. Вивчивши усі перераховані властивості і провівши тестування в реальних умовах, фахівці роблять висновки про те, що новинка Goodyear - один з кращих сучасних представників всесезонної гуми , особливо в регіонах з теплими зимами.

18 січня 2019 р.