Goodyear презентувала шини для інноваційного електрокросовера
Дивитися всі Новини

Goodyear презентувала шини для інноваційного електрокросовера

Компанія Goodyear створила шини для інноваційного електричного кросовера Citroёn 19_19 Concept. Спеціально для цього автомобіля з автономним управлінням були розроблені покришки C100.

Концептуальні шини для Citroёn 19_19 Concept

До 100-річчя автомобільної марки Citroёn компанія випустила абсолютно інноваційну модель кросовера. Citroёn 19_19 Concept - електрокар, який має унікальні можливості. У тому числі - інтелектуальне керування, великі габарити і стильний дизайн.

Для комплектації автомобільної новинки були обрані шини моделі Goodyear C100. Подібно до самого кросовера, ця гума має ультрасучасні інтелектуальні здібності. Одне з досягнень бренду в цьому напрямку - інноваційний протектор, який добре адаптується та аналізує стан дороги, показники температури та вологості і забезпечує найкращі умови управління, зчеплення і гальмування.

Експлуатаційні характеристики

Використання сенсорних технологій - основна особливість, на якій зробив акцент виробник шин. Спеціальний механізм здатний встановлювати поточний стан дороги і аналізувати погодні умови. При цьому покришки взаємодіють з автономною системою управління, якою оснащений кросовер. У результаті такий симбіоз дає комплексне поліпшення характеристик водіння.

У плані стійкості, чуйності на рухи керма і комфорту основою для розробки моделі C100 стали вже існуючі у лінійці Goodyear C100 всесезонні і літні шини . Тому одним з головних напрямків роботи для інженерів компанії була оптимізація поведінки під час дощу. Цій якості, а також зниженню опору кочення сприяє особлива висока і вузька конструкція покришок.

Одна з важливих властивостей шин для електрокара - особливий склад гумової суміші. За своєю структурою він нагадує губку: у сухому стані вона застигає і стає більш жорсткою, в мокрому - розм'якшується і адаптується до зовнішніх умов. У результаті і на сухому асфальті, і в мокрих або слизьких умовах протектор забезпечує достатній рівень зчеплення, керованості і гальмування. У поєднанні зі здатністю аналізувати показники вологості і температури ця властивість істотно покращує характеристики водіння.

Goodyear C100 містить більшу кількість протекторних шашок у порівнянні зі стандартною автомобільною гумою. Це рішення дозволило домогтися м'якої і тихої їзди, підвищивши до того ж акустичний комфорт. Саме безшумний рух багато в чому визначає рівень комфорту електрокара, і нові шини , згідно з характеристиками виробників, здатні повною мірою його забезпечити.

Шина передбачає можливість оцінки зносу, що дозволяє своєчасно її замінити або за необхідності надавати технічне обслуговування.

Дизайн C100 також відповідає якості самого електрокара: стильові і колірні рішення докорінно відрізняють нові шини від усіх попередників, надаючи їм елітного зовнішнього вигляду.

14 травня 2019 р.