Goodyear випускає нову всесезонну гуму
Дивитися всі Новини

Goodyear випускає нову всесезонну гуму

Шинний виробник Goodyear регулярно розширює свою лінійку всесезонної гуми. В поточному році продаж на північноамериканському ринку надійдуть легкові шини для круглорічного використання Goodyear Assurance Finesse. Новинку представили як модель, що поєднує в собі два важливі якості - комфорт і довговічність. Крім цього, шини володіють традиційно високою практичністю і функціональністю на будь-якому типі дорожньої поверхні.

Нові всесезонки від Goodyear: основні завдання

В шинній компанії Goodyear повідомили про надходження у продаж нової гуми Assurance Finesse. Нова модель була орієнтована насамперед на ринок Північної Америки. Саме в місцевому кліматі актуальні покришки для цілорічного використання. Створюючи будь-які всесезонні шини , основну увагу розробники приділяють якості зчеплення та стійкості на мокрій, слизькій або засніженій поверхні, а також хорошим експлуатаційним властивостям в умовах сухої дороги, в тому числі при високій температурі повітря.

Фактично Goodyear Assurance Finesse продовжує традиції всесезонної гуми бренду, представляючи собою оновлену і вдосконалену версію. Основна аудиторія, яку зацікавлять нові шини - водії, для яких важливе поєднання плавності руху на швидкості від 180 км/год. з зносостійкістю та комфортом. В цілому Assurance Finesse продовжує традиції Гудієр у виробництві всесезонної гуми. Тут використовуються досягнення, які були випробувані в деяких вже відомих моделях для позашляховиків Eagle Sport All Season, Wrangler HP All Weather та інші якості, вдосконалені для менш потужних і важких легкових авто.

Технологічні та експлуатаційні властивості

Довговічність і комфорт - важливі якості, властиві нової всесезонної пасажирської моделі легкових шин від Goodyear. Саме на них роблять акцент представники компанії, презентуючи новинку.

В основі інновацій - спеціально запатентований малюнок протектора. Його завдання - посилене зчеплення на різних типах дорожнього покриття - сухій дорозі, невеликому шарі снігу або зледенілій поверхні. Виробник розробив інноваційний склад гумової суміші, який дозволяє мінімізувати опір коченню. Покращений гумовий склад ефективний і з точки зору економії палива.

Окремо відзначають якість зчеплення і стійкість нової шини на снігу. Інша важлива властивість - зниження рівня шуму, що дозволяє зробити їзду на Goodyear Assurance Finesse максимально комфортною.

Спеціальна форма плями контакту сприяє продовженню терміну служби шин - колеса нової моделі краще проходять проблемні зони на дорозі і захищені від зношування. Крім того, конструкція покришки забезпечує їй захист від механічних ушкоджень, у тому числі надійно укріплені боковини шин.

Нові шини доступні в декількох типорозмірах - діапазон становить від 17 до 20 дюймів. В Європі покришки обіцяють з'явитися протягом нинішнього року. В перспективі розмірна різноманітність може бути збільшена.

03 травня 2019 р.