Gripmax Status Allclimate: відмінний варіант для позашляховика
Дивитися всі Новини

Gripmax Status Allclimate: відмінний варіант для позашляховика

В асортименті міжнародного дистриб’ютора шин Van den Ban Group з’явилися додаткові розміри всесезонних покришок для позашляховиків. Gripmax Status Allclimate – це новинка 2017 року, яка отримала масу позитивних відгуків та чудово проявила себе на тест-драйвах.

Відзначивши успіх інших літніх та зимових моделей Gripmax, керівники бренду прийняли рішення розширити розмірний ряд універсальних шин.

Основні переваги Status Allclimate

shiny​Виріб призначений для установки на автомобілі, що мають високий центр тяжіння (позашляховики, кросовери). Завдяки направленому дизайну, протектор забезпечує високу курсову стійкість та керованість. Для досягнення поперечної стійкості та маневреності, інженери передбачили поперечні та діагональні щілинні прорізи, а також численні ламелі.

Дизайн виробу виглядає дуже незвично за рахунок відсутності центрального ребра, однак саме така будова дозволяє водієві максимально розкрити потенціал повноприводного транспортного засобу. Специфіка всесезонних шин Status Allclimate полягає в наступних характеристиках:

  • наявність широких дренажних каналів попереджає аквапланування;
  • мілкі водоевакуаційні жолоби, що перетинають блоки, підвищують якість зчеплення з трасою;
  • хвилеподібні канавки сприяють росту стійкості авто при їзді по мокрому асфальту і талому снігові;
  • велика кількість масивних блоків у плечових зонах гарантує безпечне виконання маневрів та чудову прохідність.

Цікаво те, що модель характеризується сумісністю з системою контролю тиску та температури в покришках TPMS. Це стосується всіх типорозмірів. Також доволі цінним параметром є те, що модель отримала маркування «M+S», тобто «сніг та бруд».

Головною особливістю, яка кардинально відрізняє всесезонні покришки від літніх та зимових, є широкий температурний діапазон, в межах якого модель залишається функціональною. Для автовласників південних регіонів це значить, що універсальні шини можуть замінити собою зимові. Однак для тих водіїв, котрі змушені змагатися зі снігом та льодом не менше п’яти місяців на рік, всесезонні шини можна назвати відмінним варіантом для міжсезоння.

Декілька слів про бренд Gripmax

shiny​Під торговою маркою Гріпмакс китайська компанія Qingdao Grip Tyre реалізує автомобільні покришки, розроблені для позашляховиків. Бренд існує з 2012 року та за п’ять років встиг заслужити довіру автовласників по всьому світу. Продукція, створена в Китаї, експортується в Європу, Південну Америку, Ближній Схід, Азію та Австралію.

Унікальна конструкція та високоякісний компаунд виробів великою мірою сприяють росту популярності бюджетного бренду.

Після розширення розмірного ряду Status Allclimate будуть представлені в 31-му типорозмірі від 205/70 R15 до 295/35 R21.

25 грудня 2017 р.