Hankook представляє покришки для електричних автобусів
Дивитися всі Новини

Hankook представляє покришки для електричних автобусів

Компанія Hankook Tire презентувала перші в своїй історії покришки, призначені для рейсових електробусів. Модель Hankook SmartCity AU04 + випускається в типорозмірі 315/60 R22.5 і має низький опір коченню, що дозволяє в значній мірі скоротити витрату енергії.

Основні переваги новинки

Електрична батарея, яка використовується на електробусах, в значній мірі посилює транспортний засіб. Hankook SmartCity AU04 +, оснащена надійним каркасом, має більш високий індекс несучої здатності, що відповідає навантаженню на вісь при одинарній ошиновці до 8 тонн. Несуча здатність стандартних шин в даній категорії - 7,5 тонн на вісь при одинарної ошиновці.

При створенні новинки фахівці Hankook зробили акцент на високих тягово-зчіпних і гальмівних характеристиках. Найкращі результати легковантажна покришка показує на мокрому дорожньому покритті.

Як відзначають розробники, електродвигун здатний відразу ж розвивати максимальний крутний момент. А значить, і шини повинні швидше реагувати на зміну швидкості і дорожніх умов. Ось чому нова модель розрахована на більш високі навантаження. Висока зчеплення з дорожнім полотном допомагає запобігти нерівномірний знос шини, забезпечуючи при цьому оптимальний ресурс пробігу.

Особливості протектора

Високі експлуатаційні якості нової шини Hankook SmartCity AU04 + досягаються завдяки оптимізованим зигзагоподібним канавкам, розташованим під різними кутами. Все це надає блокам протектора підвищену жорсткість. В умовах міського руху з постійними зупинками, автобусні шини піддаються високим і нерівномірним навантаженням. Ось чому інженери Hankook подбали про те, щоб адаптувати ширину і структуру плечової зони шин до підвищених навантажень, добившись за рахунок цього більш рівномірного зносу. Оптимізована молекулярна структура нового компаунда робить шини набагато більш стійкими до високих температур, що дозволяє домогтися найкращих результатів.

Hankook SmartCity AU04 + також отримали посилену боковину, що сприяє підвищенню безпеки. Така конструкція сприяє тому, що шина успішно протистоїть пошкодженням і деформаціям при наїзді на бордюр, чого часто неможливо уникнути при русі по місту.

Відзначається також, що нова покришка для електробусів від Hankook Tire є всесезонною моделлю. Вона повністю придатна для експлуатації в зимових умовах, про що свідчить маркування 3PMSF. Крім електробусів нові шини Hankook SmartCity AU04 + можна використовувати і на звичайному міському громадському транспорті.

24 вересня 2018 р.