Hankook продемонструє свій потенціал у Болоньї
Дивитися всі Новини

Hankook продемонструє свій потенціал у Болоньї

Шинний бренд Hankook візьме участь в прийдешній спеціалізованій виставці у Болоньї. На стенді компанії буде представлена повна лінійка бренду: шини легкової, легко вантажної та вантажної категорій, а також покришки для авто SUV- класу.

Hankook на виставці у Болоньї

Одним з найактивніших учасників на виставці Autopromotec у Болоньї, яка відбудеться в період з 22 до26 травня поточного, обіцяє стати компанія Hankook. Як анонсувало керівництво бренду, відвідувачам виставці буде представлена повноцінна лінійка шин для автомобілів усіх основних класів - від легкових до вантажних і автобусних. У експозицію компанії увійдуть також абсолютно нові розробки - футуристичні концепт-шини, процес удосконалення яких ще триває.

Стенд відомого корейського виробника включатиме як вже відомі моделі, так і абсолютно нові розробки, на даний момент відсутні в широкому продажі.

Болонська виставка, за словами представників шинної компанії - хороша можливість ознайомити зі своєю продукцією клієнтів з усієї Європи, що дозволить розширити купівельну аудиторію.

Новинки від Hankook

Одна з очікуваних новинок від Hankook - Ventus S1 evo3 K127. Ця шина належить до категорії UHP. Вона заявлена як модель з ідеальною комбінацією високої продуктивності і комфорту під час руху. Інженери Ханкук характеризують її як продукт з поліпшеними показниками безпеки і керованості на мокрій дорозі.

Одна з найновіших і найсучасніших у своїй категорії розробок Ханкук -   всесезонні шини Kinergy 4s 2. Ці шини, розраховані на цілорічне використання в умовах теплої європейської зими, мають підвищені показники безпеки. Їхній симетричний спрямований дизайн був створений цілеспрямовано для поліпшення керованості на мокрому асфальті. Оптимізований малюнок дозволив скоротити гальмівну дистанцію до мінімуму навіть в несприятливих погодних умовах. У тому числі застосування спеціальних канавок на протекторі підвищують ефективність і безпека руху по бруду або сльоті. Експерти відмічають високу точність реакцій на поворот керма і якісне зчеплення з дорогою. Ефективність гальмування, згідно з характеристикою творців, не знижується при зміні температурних умов.

Окремо заявлена на участь в експозиції універсальна новинка від Hankook SmartTouring AL22, створена для пасажирських перевезень на далекі дистанції. Ця літня новинка об'єднує в собі такі якості, як продуктивність, паливна економічність і безпека. А спеціальна конструкція шини, включаючи розташування шарів брекера, знижує здатність покришки до нагрівання. Ця властивість допомагає скоротити витрату палива і поліпшити функціональні показники моделі.

Стенд Ханкук представить також шини , що випускаються під брендом Laufenn, що належать до продукції споживчого класу, а також затребувані сьогодні автобусні покришки.

Окремим предметом гордості корейської компанії стали так звані концепт-шини. Тому на стенді з'являться футуристичні вироби, у тому числі Flexup і інші, представлені раніше на тематичних виставках.

28 березня 2019 р.