Пусто
Інфошині 7 років: грандіозні знижки до Дня Народження магазину
Дивитися всі Новини

Інфошині 7 років: грандіозні знижки до Дня Народження магазину

Інфошині 7 років: грандіозні знижки до Дня Народження магазину

Інтернет-магазин Інфошина радий вітати своїх постійних клієнтів і нових відвідувачів!

Протягом семи років ми наполегливо працювали над створенням максимально повного асортименту автогуми, а також намагалися створити зручну і зрозумілу систему для підбору шин онлайн. Запрошуємо вас відсвяткувати цю дату разом з нами: вибирайте будь-які покришки з каталогу і скористайтеся святковими знижками!

До ваших послуг відмінний вибір зимових шин для самих різних типів транспорту. Для тих, хто бажає завчасно купити покришки для майбутнього теплого сезону, представлений широкий ряд літньої гуми . Крім того, експерти Інфошини сформували вражаючу колекцію універсальних покришок, які стануть в нагоді українцям вже зовсім скоро.

Саме всесезонні шини стають оптимальним перехідною ланкою між літньою і зимовою гумою. Вони відмінно витримують перепади температур, не боячись різкого похолодання і несподіваного потепління.

Як вибрати і купити шини онлайн

Щоб максимально оптимізувати процес підбору автогуми, наші фахівці розробили цілу систему фільтрів. На самому першому етапі ви можете вибрати принцип підбору: за розмірами і характеристиками або по марці вашого автомобіля.

У будь-якому випадку, варто заздалегідь заглянути в інструкцію з експлуатації транспортного засобу, щоб дізнатися підходящі типорозміри шин, індекси швидкості і навантаження, а також модифікацію автомобіля.

За допомогою основних фільтрів ви зможете впорядкувати весь асортимент інтернет-магазину не тільки за габаритами, але також за вартістю, сезонністю, брендами компаній-виробників та типам відносно виду авто (легкові, легковантажні, для позашляховиків, вантажні, для спецтехніки).

Для багатьох автомобілістів вартість гуми виступає важливою (якщо не головною) характеристикою, тому використання фільтра за ціною дозволяє швидко відсіяти явно невідповідні варіанти. Досить тільки встановити нижню і верхню межі цінового діапазону.

Немає необхідності говорити про те, що при активації фільтра за сезонністю з видачі зникнуть всі покришки, які не відповідають вашому запиту. Ви зможете набагато швидше зробити свій вибір, маючи перед очима тільки гуму з потрібною сезонною приналежністю.

Якщо ви бажаєте підібрати покришки з асортименту конкретного виробника (або декількох), поставте позначку навпроти його (їх) назви в списку у відповідному фільтрі.

Сортування шин за типом транспортного засобу також має величезне значення, адже якщо ви підбираєте гуму для легкового автомобіля, навіщо вам витрачати час на перегляд шин для мікроавтобусів, позашляховиків і багатотонних вантажівок.

Оформляючи замовлення онлайн, не забудьте вказати бажаний спосіб доставки. Інфошина надає вам можливість отримати нові покришки в одному з поштових відділень вашого міста (села) або в пункті видачі в великих містах країни (Київ, Харків, Львів). Крім того, ви завжди можете домовитися про адресну доставку прямо до дверей власного будинку або офісу.

25 вересня 2020 р.